SPAT Warszawa wspiera WOŚP w Markach:)

Anna Dąbrowska-Pękocka WOŚP

 6 stycznia 2011    23:43

spatNa tegorocznym, 19 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Markach będziemy mieć gości, których z pewnością trudno będzie przeoczyć - do pomocy Sztabowi Marki zgłosiła się  grupa rekonstrukcyjna - SPAT Warszawa, która specjalizuje się w odwzorowywaniu technik i strategii działań polskich policyjnych grup antyterrorystycznych. Pasją SPATowców jest zarówno gromadzenie odwzorowanego wyposażenia i uzbrojenia jednostek AT,  jak i ćwiczenia praktyczne z zakresu działań tychże oddziałów. Grupa bierze udział w specjalistycznych szkoleniach z zakresu strzelectwa bojowego, technik alpinistycznych, walki wręcz oraz ratownictwa.
Podczas mareckiego finału członkowie grupy  zorganizują otwartą dla wszystkich chętnych "mini strzelnicę", gdzie w zamian za datek do WOŚPowej puszki będzie można wypróbować swoje oko i rękę. Panowie podzielą się także swoją wiedzą i zaprezentują zgromadzone wyposażenie, będzie także możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć...
Serdecznie zapraszamy - odwiedźcie w niedzielę Szkołę Podstawową nr 1 w Markach i razem z nami pomagajcie chorym dzieciom!

top

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry