Wkrótce nie zapłacisz już kary przy Senatorskiej

Paweł Jaczewski Komunikacja

 11 stycznia 2011    22:31

logo-ZTM_bez_p2Mieszkańcu Marek,

masz karę do zapłacenia, chcesz uzyskać informacje albo wyrobić spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską ?

Już niedługo nie będzie to możliwe przy Senatorskiej 37. Wkrótce ZTM zmienia siedzibę i przeniesie się na Żelazną 61. W dalszej części wiadomości oficjalna informacja ZTM.

Opuszczamy Senatorską 37

Skończyła się umowa na wynajem dotychczasowego budynku ZTM. Nowy właściciel dotychczasowej siedziby firmy  przy Senatorskiej 37 ma inne plany. ZTM musi opuścić Senatorską do końca lutego tego roku. Nowym adresem ZTM będzie  budynek w centrum miasta przy Żelaznej 61.

Pałac Błękitny jest siedzibą ZTM od momentu powstania, czyli od 1992 roku.  Nowy właściciel - spółka THETA Investment - podpisywał z ZTM umowę najmu na rok, począwszy od 2007 r. Właściciel nie zgadzał się na wykonywanie  jakichkolwiek prac remontowych i modernizacyjnych. To sprawiło, że  warunki funkcjonowania firmy i pracy ludzi w ostatnich latach bardzo pogorszyły się. Nie sprzyjało to również unowocześnianiu i czasami hamowało rozwój.

Rozpoczęto poszukiwania nowej siedziby. Tym pilniej, że właściciel zażądał definitywnego opuszczenia Błękitnego w I kwartale tego roku.

W poszukiwaniach odpowiedniego budynku brano pod uwagę lokalizacje i cenę.

Z ponad  30 obiektów wybrano optymalny pod względem lokalizacji i ceny.

Zdecydowała bliskość  budowanej II linii metra oraz fakt, że ZTM na parterze będzie mógł  zorganizować  punkt obsługi pasażerów. I co bardzo ważne  -  cena za wynajem  też  była najlepsza, podobną oferowano za obiekt na dalekim Żeraniu.

Obecnie  w budynku  trwają   prace adaptacyjne. Ostatecznym terminem  opuszczenia obecnej siedziby przy Senatorskiej 37 jest koniec lutego.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry