Pierwszy Marecki Turniej Piłki Halowej

Rafał Redeł ŚKMSzansa

 25 października 2003    23:55

Pierwszy Marecki Turniej Piłki Halowej (Futsalu) mamy już za sobą. W imprezie zorganizowanej przez Środowiskowy Klub Młodzieży "Szansa" wzięło udział 6 drużyn - ponad 50 zawodników. Przez siedem godzin mareccy piłkarze rozegrali w sumie 19 emocjonujących meczy, po których okazało się, że w niedzielę najlepsi byli zawodnicy grający w drużynie "Orły".

Już pierwszy mecz dostarczył kibicom wielu emocji. Po pierwszej połowie "Orły" prowadziły z "Marceloną" 4: 0 i wydawało się, że łatwo ten mecz wygrają. Jednak przeciwnicy otrząsnęli się z chwilowej słabości i po zaciętej końcówce było 4:4. Kolejne spotkania były coraz ciekawsze. Po dwóch kolejkach wiadomo było jedynie, iż zespół "Ekipa" nie będzie się liczyć w walce o podium. Coraz śmielej poczynali sobie młodzi piłkarze z "Golden Team". Po rozgrywkach każdy z każdym pierwsze cztery miejsca zajęły:

1- "Orły"
2- "Dream Team"
3- "Golden Team"
4- "Marcelona"

Po rozegraniu półfinałów i finałów tryumfatorem okazała się być drużyna "Orłów". W finale pokonali "Golden Team" 6: 1. Dorobek zwycięzców jest imponujący: z siedmiu meczy nie przegrali żadnego, remisując dwa. W całym turnieju strzelili aż 43 bramki tracąc zaledwie 16! Drugie miejsce niespodziewanie zajęli chłopcy z Gimnazjum nr 2 w Markach grający jako "Golden Team". Drużyna, w której najstarszy zawodnik miał 16 lat walczyła jak równy z równym przegrywając tylko dwa (w tym finałowy) mecze. Trzecie miejsce zajęli gospodarze turnieju - "Dream Team", którzy niespodziewanie ulegli "Golden Team" w półfinale 0: 1. Na czwartym miejscu uplasował się zespół "Marcelona" - trzy ostatnie mecze zagrali praktycznie w pięciu, co wyeliminowało ich z walki o podium. Poza pierwszą czwórką znalazły się: "DISA" - reprezentująca jedna z mareckich firm oraz "Ekipa".

Turniej zgromadził około 50 widzów - miłośników piłki nożnej, znajomych i rodziny zawodników.

Marcin

[25 października 2003]

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry