Będzie biletomat w Markach ?

Paweł Jaczewski

 12 stycznia 2011    22:46

org_224_mn_biletomatZTM w oficjalnym piśmie do przedstawicieli mediów napisał, że w 2011 r. planowane jest zamontowanie biletomatu w Markach. Gdzie "maszynka" do biletów miała by powstać? O obecnych i planowanych biletomatach ZTM w aglomeracji warszawskiej można przeczytać w dalszej części wiadomości w oficjalnym komunikacie Zarządu Transportu Miejskiego.Więcej biletomatów w gminachPierwsze biletomaty na stacjach kolejowych w gminach podwarszawskich pojawiły się w ubiegłym roku. W tym roku w miejscowościach objętych strefą  Wspólnego Biletu zostanie zamontowanych kilkanaście kolejnych urządzeń.

W gminach podwarszawskich działa obecnie sześć urządzeń sprzedających bilety ZTM. Trzy urządzenia firmy ASEC - na przystankach PKP w Legionowie, Piasecznie i Pruszkowie oraz trzy Mennicy Polskiej - na przystankach w Otwocku, Piastowie i Sulejówku.

Ich liczba w tym roku znacząco wzrośnie. Biletomaty pojawią się m.in. na kolejnych stacjach PKP - Legionowo Przystanek, Sulejówek Miłosna i Ząbki oraz na przystankach WKD w Michałowicach i Opaczy.

W planach na 2011 r. jest także montaż urządzeń na ul. Polnej w Konstancinie, rondzie Poniatowskiego w Legionowie, ul. Rejtana w Markach, przy zespole przystanków Szkolna w Piasecznie, ul. Traugutta w Piastowie i ul. Sportowej w Raszynie oraz na rynku w Starych Babicach.

Na terenie aglomeracji warszawskiej działa już 235 automatów biletowych. Najwięcej w stolicy - na stacjach metra, dworcach kolejowych i ważnych węzłach przesiadkowych.

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry