Pierwszy blog mareckiego radnego

Paweł Pniewski

 14 stycznia 2011    22:27

Paweł PniewskiZapraszam wszystkich mieszkańców do systematycznego odwiedzania mojego bloga http://pniewski.wordpress.com

Uważam, że do obowiązków radnych powinno należeć utrzymywanie kontaktu z mieszkańcami przede wszystkim przez informowanie o podejmowanych działaniach. By przybliżyć pracę Rady Miasta obecnej kadencji postanowiłem stworzyć bloga, na którym będę umieszczał najważniejsze wieści z posiedzeń Rady oraz Komisji. Postaram się również tłumaczyć okoliczności podejmowanych decyzji oraz przedstawiać argumenty, jakimi radni kierują się podczas swojej pracy.

Wierzę, że mój blog przyczyni się do lepszej komunikacji z mieszkańcami. Nie chciałbym być w Państwa oczach jedynie wyimaginowaną osobą z plakatu, dlatego też będę starał się pokazać, że posiadam własne poglądy na nasze mareckie sprawy, a przy wyborze właściwych decyzji kieruję się rozsądkiem i dobrem ogółu, a nie własnymi ambicjami politycznymi. Mam nadzieję, że mój krok zmobilizuje pozostałych radnych do lepszego kontaktu z mieszkańcami. Wiem, że do uruchomienia swoich blogów przymierza się już dwóch innych radnych. Oby było ich jak najwięcej.

Paweł Pniewski

Galeria

fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry