XIV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Marki

Michał Suchecki UKSStruga

 18 stycznia 2011    22:48

DSC07167_163 zawodników wzięło udział w rozgrywanym w sobotę 15.01.2011 XIV Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Marki. Zawody tradycyjnie odbyły się w Zespole Szkół nr 2 w Markach, a pomysłodawcą i organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy, działający przy w/w szkole.

Turniej przeprowadził trener UKS Struga Sławomir Kozłowski, zawodnicy grali w trzech kategoriach wiekowych - do lat 12, 16 i open.

W kategorii do lat 12 wzięło udział 13 zawodników. I miejsce zajął Karol Piwoński, przed Pawłem Doboszem i Radosławem Michasiem.

W kategorii do lat 16 spośród 21 zawodników najlepszym okazał się Mateusz Pawlina (UKS Struga), drugie miejsce zajęła Patrycja Piętka, trzeci był Paweł Bereda (UKS Struga).

Mistrzem turnieju w kategorii open został Damian Świerczek, drugi był Marcin Ratajczyk, trzeci Jarosław Dąbrowski.

Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Marki.

[gallery columns="2"]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry