"Jasełka" przedszkolaków w MOK - relacja

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 27 stycznia 2011    14:34

2011-01-19 jaselka 023W środę, 18 stycznia 2011 w Mareckim Ośrodku Kultury było niezwykle gwarno i kolorowo. MOK miał tego dnia przyjemność gościć małych artystów z Państwowego Przedszkola nr 2 w Markach, którzy wraz ze swoimi opiekunami oraz prowadzącą rytmikę Anną Skrzypek przygotowali piękne przedstawienie bożonarodzeniowe - "Jasełka".
Na widowni zasiedli licznie przybyli goście: dzieci z "Przedszkolandii" MOK wraz z rodzicami oraz przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola "Wesoły Teletubiś".
Na scenie było naprawdę tłoczno - obok Marii i Józefa pojawiły się postacie królów i pasterzy, anioły i zwierzątka: wszystkie chętne, aby pokłonić się małemu Jezuskowi i umilić mu czas śpiewem i tańcem.
Występ dzieci został przyjęty gromkimi brawami, a Dyrektor MOK, Krystyna Klimecka gorąco podziękowała małym aktorom, ich opiekunom i Dyrektor Przedszkola nr 2, Barbarze Jóśko za te artystyczne wydarzenie. Podkreśliła jak piękną uroczystością są występy przygotowywane przez dzieci dla dzieci i wyraziła na kontynuację tej pięknej tradycji w następnych latach.
Wraz z podziękowaniami powędrował do przedszkolaków duży, puchaty miś oraz dyplom jako wyraz sympatii, i miłe pamiątki po odwiedzinach w Mareckim Ośrodku Kultury.

[gallery order="DESC"]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry