Zapowiedź 1. kolejki MLF (12.II.2011) - [akt. wyniki ankiety]

Mikołaj Szczepanowski TPM

 31 stycznia 2011    13:38

mlflogo
1. kolejka MLF:

8.05 Best Team - M-Bud

best_team
vs
m_bud

Pierwszy mecz Mareckiej Ligi Futsalu rozegrają pomiędzy sobą ekipy Marcina Paszkiewicza i Grzegorza Wojdy. Ciężko wskazać wyraźnego faworyta spotkania. Niestabilność BT, jak i problemy z koncentracją w końcówkach spotkań M-Budu uniemożliwiają jakiekolwiek prognozy. Obie drużyny potrafią "gonić wynik" jednak należy spodziewać się, że zespół, który na początku meczu uzyska przewagę dowiezie ją do końca.

Dotychczasowe spotkania: brak

Opinia kibiców: Wygrana Best Team (60%)

9.00 Promil Marki - KTM

tpm-cup-08-eliminacje-druayny-13-500x375

W tym meczu powinien przeważyć głód sukcesów młodego Promilu. Pokazali się w ostatnim turnieju i doszli do ćwierćfinału, gdzie mimo prowadzenia ostatecznie ulegli późniejszemu wicemistrzowi - IN Plus. Marcin Nowak z ekipą wie, że stać ich na więcej i w tych rozgrywkach będą starali się to udowodnić. K.T.M. ostatnich mistrzostw nie zaliczy do udanych - wylosowali ciężką grupę, w której zdołali ugrać tylko punkt. Możliwe, że podrażniona tym ekipa ze Strugi zmobilizuje się i zabierze punkty młodzieży z Promilu?

Dotychczasowe spotkania: brak

Opinia kibiców: Wygrana Promilu (66%)

10.00 In Plus - Niespodzianka

in_plus
vs
niespodzianka_marki

Hit kolejki! Aktualny wicemistrz i zarazem najbardziej utytułowana ekipa w stawce kontra 4. miejsce z ostatniego turnieju, a także brązowy medalista pierwszych Mistrzostw. Faworyt? Dwa miesiące temu In Plus zmiażdżył Niespodziankę w półfinale TPM CUP 6 do 1."Księgowi" wyszli wtedy w najlepszym możliwym zestawieniu, którego w tych rozgrywkach nie są w stanie wystawić. Do tego trzeba pamiętać, że Niespodzianka to zawodnicy z dużym doświadczeniem i na pewno wyciągnęli wnioski z porażki. Zmotywowana Niespodzianka i osłabiony In Plus, oba zespoły z bardzo dobrymi bramkarzami, z dużym doświadczeniem i wieloletnim zgraniem. W meczach na szczycie faworytów nie ma, a to być może jest już mecz o podium.

Dotychczasowe spotkania:

In Plus 6:1 Niespodzianka (półfinał '10)
Hortus Art 5:0 Niespodzianka (półfinał '07)

Opinia kibiców: Remis (In Plus 43% - Niespodzianka 43%)

11.00 The Beerdrinkers - Fomar

beerdrinkers
vs
fomar

Postawa The Beerdrinkers to niewiadoma w tych rozgrywkach, jako zespół nie brali udziału w ostatnim turnieju, jednak paru zawodników z ich składu pokazało się z dobrej strony. Skład TB został poważnie odświeżony, z podstawowej piątki z roku kiedy dostali się do półfinałów został tylko Damian Szewczak i Emil Ruciński. Czy dadzą radę jeszcze raz stworzyć drużynę walczącą z najlepszymi? Fomar to znana firma w mareckich rozgrywkach, medal w 2008 roku nie był przypadkowy, wiadomo, że mecze z ich udziałem rozgrywane są na wysokim poziomie i zawsze są w gronie faworytów. W tym roku w turnieju bez sukcesów, ale zaliczyli remis z In Plusem. To może ich zmobilizować, żeby już na początku rozgrywek pokazać, kto liczy się w stawce. Większe szanse na 3 punkty ma Fomar.

Dotychczasowe spotkania: brak

Opinia kibiców: Remis (TB 40% - Fomar 40%)

-

Kto wygra rozgrywki MLF?


1. Niespodzianka(35,5%)
2. The Beerdrinkers (19,40%)
In Plus (19,40%)

4. Promil (12,91%)

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry