Fatum jakieś czy co

Włodzimierz Karpiński

 5 czerwca 2008    16:10

mcj0240419.jpgZastępca burmistrza poinformował właśnie o unieważnieniu wyboru najkorzystniejszej oferty na rozbudowę budynku Szkoły Podstawowej nr 4 - sala gimnastyczna przy ul Dużej 3 w Markach. Ocena ofert złożonych w tym postępowaniu zostanie powtórzona.

Decyzja ta została spowodowana wyrokiem Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 26 maja 2008 roku. Izba uwzględniła odwołanie Giga Konsorcjum z Warszawy i nakazała powtórzenie czynności badania i oceny ofert.

Z wyrokiem Krajowej Izby Odwoławczej można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej. Wyrok został opublikowany jako plik PDF do pobrania. http://bip.marki.pl/pl/bip/przetargi/2008/13

Poprzednie postępowanie, http://bip.marki.pl/pl/bip/przetargi/2007/54, prowadzone w 2007 roku zakończyło się fiaskiem. Krajowa Izba Odwoławcza w dniu 4 marca 2008 roku unieważniła postępowanie ponieważ obarczone było wadą uniemożliwiającą zawarcie ważnej umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Władysław Karpiński
Źródło informacji - Biuletyn Informacji Publicznej.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry