13.02.2011- koncert walentynkowy Izabeli Kopeć w MOK

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 11 lutego 2011    06:57

2011-02-13 - izabela kopec walentynkiMarecki Ośrodek Kultury zaprasza w niedzielę, 13 lutego 2011 na godzinę 16.00 na KONCERT WALENTYNKOWY "PIOSENKI O MIŁOŚCI" w wykonaniu IZABELI KOPEĆ (mezzosopran liryczny). Artystka w niezwykle oryginalny sposób łączy dwa, zdawałoby się, odległe światy: muzyki klasycznej oraz awangardowej a także muzyki popularnej. Mieszka w Markach. Nagrania na płytach CD do nabycia po koncercie. Wstęp wolny.


Muzyczne zainteresowania tej wspaniałej artystki są bardzo szerokie: ukończyła Wydział Wokalny Akademii Muzycznej we Wrocławiu gdzie uzyskała tytuł magistra sztuki wokalnej o specjalizacji wokalno-aktorskiej i oratoryjno-kantatowej. Doskonale interpretuje ona utwory muzyki klasycznej - pieśni i arie, często sięga także do muzyki hiszpańskiej, utworów musicalowych i operetkowych aranżując je w niepowtarzalny, nowoczesny sposób. Z drugiej strony potrafi zaskakiwać znakomitymi wykonaniami utworów muzyki pop we wszystkich jej odmianach - jej twórczość dobitnie świadczy o tym, że można w oryginalny sposób łączyć dwa, pozornie odległe światy: świat muzyki klasycznej ze światem wysublimowanej muzyki popularnej. Autorskie utwory Izabeli Kopeć to synteza tych gatunków, eksperymenty i oryginalne pomysły muzyczne. Znakomite wykonanie arii "Summertime" do współczesnej aranżacji Dja Roota w TVP zaowocowało zaproszeniem Artystki do udziału w polskim finale konkursu piosenki "Eurovision Song Contest 2008". Jej utwór "You've Got my love" uzyskał wysokie uznanie publiczności i przedstawicieli zagranicznych stacji telewizyjnych.
Najnowszy projekt artystki - album "Five", którego jest producentką, to kwintesencja dotychczasowych osiągnięć i artystycznych doświadczeń. Zaprosiła do niego utalentowanych muzyków młodego pokolenia, otwartych na eksperymenty muzyczne: skrzypka, kompozytora i aranżera Michała Jelonka oraz kompozytora i aranżera Filipa Kuncewicza.

2011-02-13 - izabela kopec walentynki

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry