Ferie 2011 - MOK w Markach zaprasza!

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 9 lutego 2011    10:08

Podczas ferii zimowych MOK w Markach zaprasza dzieci ze szkól podstawowych na następujące imprezy:
15. II. 2011 - wtorek - 11.00-13.00 - w Mareckim Ośrodku Kultury odbędą się WARSZTATY GARNCARSKIE - pokaz wytwarzania na kole przedmiotów z gliny przez zawodowego garncarza oraz samodzielna praca na kole uczestników warsztatów. Wszystkich uczestników obowiązuje zmiana obuwia. Wstęp 2 zł. Obowiązują zapisy w sekretariacie MOK.

23.II.2011 - środa - godz. 12.00 - MOK w Markach zaprasza na SPEKTAKL TEATRALNY pt. "CO MOGĄ SMOKI! A CZEGO NIE? ZARAZ DOWIESZ SIĘ!". Wstęp wolny. Obowiązuje obuwie na zmianę.

24.II.2011 - czwartek - godz. 9.00 - MOK zaprasza na AUTOKAROWY WYJAZD do ZAMKU KRÓLEWSKIEGO.
W programie: spacer po salach zamkowych oraz warsztaty plastyczne (różne techniki). Wyjazd o godzinie 9.00 z ul. Malinowej. Powrót ok. godz. 14.00. Odpłatność: uczestnicy zajęć stałych w MOKu wpisowe 2 zł a pozostałe osoby 10 zł. Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy w sekretariacie MOK.

Zapraszamy!

www.mokmarki.pl

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry