Johoho, i butelka rumu! - Echo Podwarszawskie nr 10

Krzysztof Bychowski

 6 czerwca 2008    16:40

Miłośnicy żeglarskich przyśpiewek poczują się pewnie jakby wkroczyli do marynarskiego raju. 14 czerwca w Markach w parku miejskim, po raz drugi odbędzie się koncert piosenki żeglarskiej "Przystań Marki".

- W programie imprezy przewidziane są występy krajowej czołówki zespołów szan-towych, takich legend jak: EKT Gdynia, Mietek Folk czy Mechanicy Shanty. Wyko-nawcy zaprezentują zgromadzonej publiczności piosenki, których większość stała się kanonem żeglarskiego repertuaru - mówi jeden z organizatorów Przystani, Radosław Dec z Towarzystwa Przyjaciół Marek. - Impreza zostanie również uroz-maicona przez występy młodzieży z mareckich szkół oraz profesjonalnej grupy artystycznej z Mareckiego Ośrodka Kultury. Mamy nadzieję, że podobnie jak pierw-sza edycja koncertu piosenki żeglarskiej, również tegoroczna będzie cieszyła się dużą popularnością wśród mieszkańców naszego powiatu i nie tylko, a fani tego gatunku muzyki, jak również ludzie po prostu chcący spędzić czas w świetnej atmosferze, nie zawiodą nas i przybędą licznie.
Na tych, którzy nie gustują w morskich opowieściach czekają inne atrakcje: dla najmłodszych stoiska z zabawkami i upominkami, dla głodnych gastronomia, a dla wszystkich pokaz sztucznych ogni na zakończenie imprezy.

Rok temu mimo mało zachęcającej pogody na "Przystań" przybyło tysiąc osób. Organizatorzy liczą, że w tym roku pobiją ten wynik.

Jako że "Echo" promuje ludzi, którym tak po prostu "się chce" - trzymamy kciuki, a w kolejnym numerze zdamy relację z imprezy.

(wt)Echo Podwarszawskie zaprasza do lektury nowego wydania pod adresem:
www.gazetaecho.pl

W numerze:
- Koszmar przy Wileńskim
- Orliki będą miały gdzie grać
- Prymas Tysiąclecia ma swój pomnik
- Smród, brud i ubóstwo!
- PoMOC dla Marty
- W tak pięknych okolicznościach przyrody
- Kronika policyjna
- Burmistrz Marek prosi. Zameldujcie się!
- Analfabetyzm kwitnie!
- Johoho, i butelka rumu!

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry