Symultana zakończona

Michał Suchecki UKSStruga

 21 lutego 2011    22:41

DSC07387Zakończyła się tegoroczna symultana warcabowa w Centrum Handlowym M1. Przez kolejne trzy dni z Mistrzami Polski - zawodnikami UKS Struga rozegrało partie ok. 600 osób. Najbardziej wytrwali spędzili przy warcabnicy 6-7 godzin.

Puchary pozostały na następny rok - nasi mistrzowie nie przegrali ani jednej partii!

Było kilka remisów, przede wszystkim z zawodnikami UKS Struga. Ale nie wyniki są najważniejsze. Celem organizowanej po raz drugi w ramach akcji "Ferie w mieście" symultany było zainteresowanie dzieci i dorosłych grami logicznymi, zagospodarowanie uczniom wolnego czasu podczas ferii, wspólna rodzinna zabawa (tata z synem przy planszy), gimnastyka umysłów - dziecięcych i dorosłych. I to się udało! Przyjemne i pożyteczne wspólne spędzenie czasu, często całej rodziny. Mamy nadzieję, że wszyscy byli zadowoleni. A naszym mistrzom - Michałowi, Pawłowi i Marcinowi oraz głównej organizatorce Edycie - serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

Elżbieta Suchecka

[gallery columns="4"]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry