1 % na Klub Sportowy "JOKER"

Janusz Aftyka UKSJoker

 26 lutego 2011    17:19

jedenprocentPo raz drugi, za pośrednictwem Fundacji "Partnertstwo" zbieramy 1% na rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży w Markach.

Zachęcamy do wpłat i prosimy o przekazywanie informacji innym - także firmom, które cyłyby chętne wspomóc nasze działania.Fundacja Partnerstwo uprzejmie informuje, iż po raz piąty uruchamia akcję wpłat 1 % podatku dochodowego na rozwój sportu wśród młodzieży.

Celem jest popularyzacja wszystkich rodzajów sportu wśród młodzieży, dlatego też zachęcamy Państwa do współpracy, dzięki której Marecki Klub Sportowy "JOKER" z ul. Turystycznej 10, szkolący na co dzień judoków pozyska środki finansowe na rozwój fizyczny naszej młodzieży.

W myśl przepisów 1 % podatku dochodowego za 2010 r. na rzecz organizacji pożytku publicznego jaką jest Fundacja Partnerstwo mogą przekazać:


  • podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,

  • podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku.


Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej (załącznik, lub www.jokersport.pl) odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-28) podając:

  • numer KRS: 0000197334


WAŻNE:

Podatnik w składanym zeznaniu podatkowym może podać dodatkowe informacje, które w jego ocenie mogą mieć wpływ na rozdysponowanie pieniędzy z 1 % przez Fundację Partnerstwo tj. wskazać konkretny cel - wpisać nazwę klubu sportowego i adres - czyli (Uczniowski Klub Sportowy "JOKER" ul. Turystyczna 10, 05-270 Marki). Przeznaczona jest na to specjalna rubryka "Informacje uzupełniające" (PIT-28 poz. 126-130, PIT-36 poz. 305-309, PIT-36L poz. 105-109, PIT-37 poz. 124-128, PIT-38 poz. 58-62). Informacje te zostaną przesłane organizacji pożytku publicznego jako uszczegółowienie przekazanych kwot. Podatnik ma prawo wyrazić zgodę na podanie swych danych osobowych (imienia, nazwiska oraz adresu). Informacje te przekazuje urząd skarbowy. Zgodę podatnik wyraża w formularzu PIT, zakreślając odpowiednią rubrykę (PIT-28 poz. 129, PIT-36 poz. 308, PIT-36L poz. 108, PIT-37 poz. 127, PIT-38 poz. 61).

 

Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy przekaże 1 % podatku należnego na konto Fundacji, a z kolei Fundacja przekaże 100 % środków w formie umowy darowizny na rzecz klubów wskazanych przez darczyńców.

 

W ubiegłym roku Klub Sportowy "JOKER" dzięki Państwa pomocy otrzymał kwotę 2100 zł

Zachęcamy do wpłat - gdyż tym samym przyczyniacie się Państwo do rozwoju sportowego naszych dzieci.

popieram akcję
PREZES UKS JOKER
/-/ Janusz Aftyka

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry