1 marca 2011    09:05

Zapowiedź 4 kolejki!

WAŻNE!!!

Przypominamy, że 4. kolejka MLF odbędzie się 12 marca!!! (5 marca nie ma rozgrywek MLF!!!)

Zgodnie z pkt 17 Regulaminu MLF nowych zawodników można zgłaszać do zakończenia 4. kolejki tj. do godziny 12, 12 marca.

The Beerdrinkers - Promil

Komplet punktów The Beerdrinkers i dwa ostatnie wyniki Promilu (0:10 i 0:11) wydawałoby się, że jasną wskazują faworyta. I nie ma wątpliwości, że aktualny lider nim jest, jednak nie będzie to łatwy mecz. Promil w spotkaniu z Best Teamem nie był w najlepszej dyspozycji. Mecz z M-Budem wbrew pozorom był dosyć wyrównany w pierwszej połowie, dopiero po przerwie Promil "pękł" i stracił kompletnie kontrolę nad spotkaniem. The Beerdrinkers zawsze niepewnie wchodzi w mecz - jako pierwsi stracili gola w meczach z Fomarem i Best Teamem, i jeśli Promilowi też uda się też strzelić bramkę TB to może ponownie uwierzyć we własne możliwości i utrzeć nosa faworytom.

Wcześniejsze spotkania: brak
Opinia kibiców: The Beerdrinkers 77%

In Plus - Best Team

Hit kolejki! Mecz pomiędzy członkami grupy pościgowej za "The Beerdrinkers". In Plus po przyzwoitym meczu (ale poniżej możliwości!) z Niespodzianką i laniu w pierwszej połowie meczu z Fomarem nabiera tempa. Najnowsze transfery Patryka Galla zrobiły bardzo dobre wrażenie w ostatniej kolejce w szczególności Przemysław Krogulec. Best Team jest podrażniony po porażce z The Beerdrinkers, stać ich było, na wygraną, a na pewno remis, teraz muszą szukać punktów w kolejnych meczach. Patrząc na układ tabeli i ostatnich spotkań, Best Team jest poważnym kandydatem do medalu, remis z M-Budem, który z kolei ograł świetna Niespodziankę o czymś świadczy. Porażka któregokolwiek z zespołów może oznaczać dla niego jednak ograniczenie ambicji do walki o brązowy krążek. W walce o złoto remis też zresztą jest nie do przyjęcia. Faworytem jest raczej zespół In Plusu.

Wcześniejsze spotkania:
'08 In Plus 2:0 Best Team
Opinia kibiców: In Plus 62%

Niespodzianka - K.T.M.

Oglądając mecze K.T.M. czeka się na taki w którym komuś w końcu zabiorą punkty. W meczu z Promilem powinni, kilkukrotnie wychodzili na prowadzenie, żeby w końcu przegrać. Z The Beerdrinkers i In Plusem swobodnie mogli to zrobić - w pierwszym długo remisowali, w drugim prowadzili już 2 do 0. Mają możliwości, żeby zabrać punkty każdej ekipie i Marcin Boczoń musi martwić się o to, żeby ekipa Sebastiana Paska nie zaskoczyła akurat w przyszłą sobotę. Czego brakuje K.T.M -owi? Raczej nie chodzi o kondycję, być może o doświadczenie w meczach o punkty jako zespół, bo poszczególni zawodnicy grają już długo w takich spotkaniach.

'10 Niespodzianka 4:0 K.T.M.
Opinia kibiców: Niespodzianka 79%

M-Bud - Fomar

M-bud musi wygrać, żeby utrzymać się w czołówce - za jego plecami jest już In Plus, na ich potknięcie czeka też Best Team i Niespodzianka. Ostatnie wyniki ekipy Grzegorza Wojdy są imponujące - wygrana z Niespodzianką, remis z M-Budem i dwucyfrowe zwycięstwo z Promilem. Fomar wciąż spisuje się poniżej oczekiwań, w ostatnim meczy nie pomogły nawet częstsze zmiany. Trzeba jednak zwrócić uwagę, na to, że M-Bud może znów przyjść w sześciu, a w Fomarze prawdopodobnie zdąży wyleczyć się Radek Styczyński (z Niespodzianką grał z drobnym urazem). Indywidualna siła zawodników Fomaru jest niesamowita, niestety tylko w pierwszej połowie. Co jednak gdy w drugiej połowie oba zespoły będą zmęczone? To może być mecz, w którym Fomar odbije się z dna tabeli.

'07 M-Bud 0:1 ; 5:3 Fomar
'09 M-Bud 0:2 Fomar

Opinia kibiców: M-Bud 62%