Pokaz filmu "Mgła" - relacja

Radek Dec KlubGazetyPolskiej

 8 marca 2011    12:17

DSC00225W niedzielę (27.02.2011 r.) w Sali Sportowej Domu Katolickiego przy parafii Św. Izydora w Markach odbyła się projekcja filmu "Mgła", w reżyserii Marii Dłużewskiej i Joanny Lichockiej, poświęconego katastrofie w Smoleńsku z dnia 10.04.2010 r.Bohaterami filmu są byli pracownicy Kancelarii Prezydenta, opowiadający o politycznej atmosferze wokół lotu i o wydarzeniach po rozbiciu się rządowego samolotu. Cieszymy się, że projekcja filmu wzbudziła wśród mieszkańców Marek tak duże zainteresowanie, które skutkowało wysoką frekwencją na pokazie, na który przyszło prawie 130 osób. Po projekcji filmu odbyło się blisko dwugodzinne spotkanie z zaproszonym gościem p. Jackiem Sasinem, zastępcą szefa kancelarii śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Organizatorem projekcji filmu i spotkania z p. Jackiem Sasinem był Klub Gazety Polskiej w Markach. Pragnę podziękować wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tego spotkania.

 
Z poważaniem
Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Markach
Radosław Dec

Osoby zainteresowane działalnością w Klubie Gazety Polskiej proszę o kontakt
nr tel: 501-350-667
email: klubgpmarki@go2.pl

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry