Zapowiedź 5. kolejki MLF! TB może sobie zapewnić podium!

Mikołaj Szczepanowski TPM

 13 marca 2011    23:08

terminarz5


M-Bud - The Beerdrinkers

Hit kolejki! mecz lidera z wiceliderem! Szykuje się niezwykle ciekawe starcie Piotra Jarosa i Adama Stromeckiego! TB może sobie tym meczem zapewnić medale, M-Bud jeśli zgarnie 3 pkt musi jeszcze patrzeć na wyniki innych zespołów. Wszystkich, którzy śledzą rozgrywki MLF nie trzeba zapraszać na te spotkanie - ekipa Grzegorza Wojdy straciła punkty tylko przy okazji remisu z Best Teamem, później już notowała same komplety, TB jeszcze nie trafił na mocniejszych od siebie. Czy Piotr Sobolewski poradzi sobie ze strzałami Stromeckiego? Czy Styczyński wytrzyma ataki braci Jarosów? M-Bud strzela najwięcej bramek, ale The Beerdrinkers najmniej ich traci! Zapowiada się trzeci po In Plus - Niespodzianka i Niespodzianka - M-Bud, wielki mecz w naszej lidze. Wygrani będą już mogli chłodzić szampana na dekoracje 2 kwietnia!

Poprzednie spotkania: brak
Opinia kibiców: remis

Niespodzianka - Best Team

Kolejny ciekawy mecz tego dnia. Best Team świetnie zaprezentował się w ubiegłej kolejce i tylko własnej niefrasobliwości zawdzięcza strata 3 punktów. W pierwszej kolejce zremisował po ładnym meczu z pogromcami Niespodzianki, M-Budem. Niespodzianka jeśli przegra straci juz łącznie 8 punktów i tym samym pozostanie jej walka o 3 miejsca. Best Team mógł wygrać z The Beerdrinkers w 3. kolejce, powinien z In Plusem w czwartej i być może w końcu uda mu się w piątej? Jeśli tylko zachowają zimną krew do końca meczu to czemu nie? W sobotę do zdobycia punktu zabrakło im 13 sekund.

Poprzednie spotkania: TPM CUP'09 Niespodzianka 0:1 Best Team
Opinia kibiców: Wygrana Best Team (54%)

In Plus - Promil

Promil gra w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań, w trzech ostatnich meczach stracił 31 bramek, a strzelił tylko 2. Każdy inny wynik niż wygrana In Plusu będzie zaskoczeniem, ale nie wolno niczego przesądzać -w drugiej kolejce każdy inny wynik niż wygrana Niespodzianki z M-Budem nie wchodził w grę, a jak było wszyscy pamiętamy. Promil poczynił wzmocnienie w postaci Michała Kostki, ale i In Plus skorzystał z możliwości dopisania zawodników w ostatniej kolejce, uzupełniając skład swoimi zawodnikami z ostatniego TPM CUP-u.

Poprzednie spotkania: TPM CUP '10 In Plus 3-:1 Promil
Opinia kibiców: In Plus 72%

K.T.M. - Fomar

Krótko mówiąc - mecz o honor. Zabawa zabawą, ale nikt nie chce być "czerwoną latarnią". Oba zespoły miały już dobre mecze w naszej lidze, ale w tabeli wciąż 0 pkt. W najbliższą sobotę to się na pewno zmieni, tylko na czyją korzyść?

Poprzednie spotkania: brak
Opinia kibiców: Fomar 63%

statystyki poprzednich spotkań wkrótce

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry