MOK w Markach zaprasza młodzież na obóz w Grecji

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 16 marca 2011    07:00

2011-07-16_07-27 6528_bMarecki Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Społecznej "Nie daj się nudzie'' zapraszają na obóz młodzieżowy w GRECJI -NEOS PANTELEIMONAS w terminie: 16 - 27.07.2011.
Neos Panteleimonas to nowoczesny kurort wczasowy, znajdujący się w jednym z najpiękniejszych zakątków Grecji - Pierii. Miasteczko przyciąga turystów oferując lazurowe wody Morza Egejskiego, piaszczyste szerokie plaże oraz bogatą infrastrukturę turystyczną.

Zakwaterowanie: Apartamenty ACHILLES, położone w zieleni, 80 m od morza, 300 m od centrum, z zacienionym ogrodem i stołówką. Ładne 2, 3 i 4 osobowe pokoje. W wyposażeniu: łazienka z prysznicem, balkon, parasol plażowy, aneks kuchenny i telewizor.

Koszt skierowania - 1590 zł (Gwarantowane miejsce wpłatą zadatku w wysokości 500 zł)

Świadczenia w cenie:

. ZAKWATEROWANIE - 10 dni pobytu, 9 noclegów w apartamencie ACHILLES
. WYŻYWIENIE - trzy posiłki dziennie podczas pobytu (śniadanie, lunch, obiadokolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.
. PRZEJAZD - luksusowym autokarem w obie strony przez Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię (kawa, herbata, woda mineralna - gratis).
. WYCIECZKA NA GÓRĘ OLIMP - siedziba bogów greckich (autokarowa z przewodnikiem).
. WYCIECZKA NA METEORY - palczasto ukształtowane masywne skały piaskowca, a na nich "zawieszone w niebie" słynne bizantyjskie klasztory (autokarowa z przewodnikiem).
. WYCIECZKA DO LAPTOKARII - miejscowość zaopatrzona w liczne greckie tawerny, sklepiki z pamiątkami greckimi, sklepy z biżuterią, place rozrywki i dyskoteki.
. Kwalifikowana kadra pedagogiczna, opieka medyczna, ratownik, rezydent.
. Ubezpieczenie NNW w czasie całego pobytu.
. Zajęcia sportowo - rekreacyjne: gry i zabawy, konkursy, dojazdy na disco, kąpiele morskie itp.

Dodatkowo płatne: (wycieczki fakultatywne)
. Rejs statkiem na wyspę SKIATOS - nauka zorby, zwiedzanie, pobyt na plaży Koukunaris słynącej w świecie ze "złotego" piasku - koszt 40 euro.
. ATENY z przewodnikiem - w programie Akropol, port Pireus, dzielnica Plaka, zmiana warty pod Parlamentem, Agora Rzymska i Grecka, w drodze powrotnej Termopile. - koszt 40 euro.

Informacje, zapisy i wpłaty w sekretariacie Mareckiego Ośrodka Kultury.
ZAPRASZAMY!

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry