Co piszczy w mareckich rowach w roku 2011 ...

Marcin Piotrowski Wodociąg RadaMiastaMarki

 23 marca 2011    22:21

Skoro już wszyscy ochłonęli po pracach nad budżetem, wydaję zasadne aby wskazać co dokładnie oznacza kwota 800 000 zł zapisanych pod hasłem prace odowodnieniowe. Jak wszyscy wiemy poziom wód gruntowy w całym powiecie zdecydowanie wzrósł (w ciągu 2 lat zanotowano wzrost poziomu wód gruntowych o 2 m), w naszym mieście na przełomie roku pojawiało się coraz więcej punktów zapalnych.Czynników mających wpływ na obecny stan jest wiele od zasypywania ?naturalnych? zbiorników wodnych, zwiększającej się skali zabudowy mieszkaniowej do zmiany klimatu (musimy pamiętać, iż ostatnie dwadzieścia lat upłynęło pod hasłem STEPOWIENIA POLSKI, a ponieważ natura nie lubi jednostajności, więc teraz pewnie czeka nas dwadzieścia lat MOKRYCH). Zatem do roboty?

 I tak pozwolę sobie przedstawić zestawienie prac jakie mają zawrzeć się w/w kwocie .... http://www.marcinpiotrowski.info.pl/blog/?p=43

Z pozdrowieniami

Marcin Piotrowski

Przewodniczący Rady Miasta

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry