Kolejne rządowe pieniądze dla Marek

Paweł Pniewski POMarki

 24 marca 2011    12:38

Kolejna inwestycja realizowana w tym roku w Markach otrzyma rządowe wsparcie. Po dofinansowaniu budowy kompleksu boisk wielofunkcyjnych w ramach programu "Moje Boisko - Orlik 2012" rzad wesprze budowę placu zabaw w ramach programu "Radosna Szkoła".

Przpomnijmy, że pierwszą inwestycją jaka otrzyma dotację z budżetu państwa jest, dzięki staraniom Rady Miasta, budowa ogólnodostępnego kompleksu boisk wielofunkcyjnych z zapleczem sanitarnym w ramach programu "Moje Boisko - Orlik 2012", który zlokalizowany zostanie u zbiegu ulic Stawowej i Brzozowej. W poniedziałek, 21 marca, Sejmik Województwa Mazowieckiego przyjął uchwałę w sprawie wsparcia budowy mareckiego Orlika kwotą 333 tys. zł. Taką samą kwotą inwestycja ta zostanie zasilona z budżetu państwa.Kolejną inwestycją, która otrzyma państwową dotację jest budowa placu zabaw przy Zespole Szkół Specjalnych na ul. Kasztanowej. Jest to zadanie realizowane ze środków powiatu wołomińskiego, przygotowane przez władze powiatu poprzedniej kadencji. Całkowity koszt budowy placu zabaw na ul. Kasztanowej wyniesie 133 850 zł, z czego wsparcie rządowe to 47% tej kwoty.

Paweł Pniewski
http://pniewski.wordpress.com

Galeria

zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry