In Plus, "Beerdrinkersi" a może M-Bud? Kto zdobędzie złoto?!

Mikołaj Szczepanowski TPM

 29 marca 2011    22:17

terminarz7 Ostatnia kolejka zapowiada się niezwykle ciekawie, zapraszam do zapowiedzi!Promil - Fomar

To ostatnia szansa Fomaru na punkty, a tym samym na wydostanie się z 8.miejsca. Dla Promilu nie był to udany sezon i ten mecz daje im możliwość zmazania niekorzystnego wrażenia. Takie mecze, mimo, że teoretycznie "o nic" potrafią być ciekawe.

Best Team - K.T.M.

Derby Strugi! Nie mamy w lidze dwóch tak kojarzących się z jednym rejonem drużyn jak K.T.M. i Best Team. Dominacja na własnym podwórku musi wspaniale smakować. Kto wygra w sobotę? Z pozoru lepszy wydaje się Best Team, ale gra K.T.M. wygląda coraz ciekawiej. Dużo będzie zależało od dyspozycji liderów drużyn - Mateusza Paska i Ryszarda Fedorczyka w K.T.M. oraz Artura Tatunia i Michała Myrchy w Best Teamie.

M-Bud - In Plus

Remis nie interesuje żadnej z drużyn. Mocniejszy wydaje się In Plus, ale Adam Stromecki i jego ekipa pokazali, że nikogo się nie boją. In Plusowi nikt już nie zabierze medalu, ale wiadomo, że dla nich "drugi, to pierwszy przegrany", nie darują sobie, jeśli ucieknie im złoto. M-Bud walczy o złoto, ale jeśli przegra może stracić wszystko i świetny mecz z Niespodzianką w 2. kolejce pójdzie na marne. Mobilizacja w obu zespołach na pewno trwa!

Niespodzianka - The Beerdrinkers

Wygrany bierze medal, przegrany zostaje z niczym. Zespoły mimo, kilku lat obecności na mareckich parkietach grały ze sobą tylko raz w 2009 roku w meczu "o pietruszkę" (eliminacje TPM CUP'09), kiedy to wygrała Niespodzianka 1:0. Dzisiaj te drużyny wyglądają jednak inaczej - Piotr Ruciński o Mariusz Ciszewski grali wtedy z TB, dziś jest w Niespodziance, za to TB wzmocniła się Tomaszem Popiołem, Danielem Jarosem i Piotrem Sobolewskim. Do składu Niespodzianki dołączyli też tacy zawodnicy jak Dariusz Szymanowicz czy Tomasz Chojecki. Niespodzianka to obecnie najciekawiej grający zespół ligi, strzelają najwięcej goli i najmniej tracą. TB miało wspaniały start - 5 wygranych meczy, ale muszą teraz postawić kropkę nad i! O tym kto stanie na podium dowiemy się dopiero wraz z końcową syreną - lepszego zakończenia ligi nie mogliśmy sobie wyobrazić!

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry