Niebieskie Światło dla Autyzmu - 1-2 kwietnia

Krzysztof Bychowski

 30 marca 2011    16:19

light it upNIEBIESKIE ŚWIATŁO DLA AUTYZMU - Light it Up Blue - włączcie się 1-2 kwietnia!
Wieczorem 1 i 2 kwietnia 2011, słynne budynki w USA i na świecie - w tym Empire State Building w Nowym Yorku i CN Tower w Toronto w Kanadzie - rozświetlą się na niebiesko, aby uczcić Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie. Organizatorzy wydarzenia za cel postawili sobie zwiększanie świadomości społeczeństwa oraz szerzenie wiedzy na temat autyzmu. Mają zamiar rozświetlać świat na niebiesko przez cały kwiecień - miasto po mieście.

Akcja objęła zarówno wielkich inwestorów, internetowe portale społecznościowe, ale też poszczególnych, przeciętnych obywateli XXI wieku ?  każdego, komu los dzieci i rodzin dotkniętych problemem autyzmu nie jest obojętny. Udział każdego z Was jest istotny ? zwiększa siłę oddziaływania akcji ?Light it up blue?, która może przyczynić się do poprawy jakości życia naszych dzieci w przyszłości, jaka je czeka.

Co ty możesz zrobić, aby Zapalić Niebieskie Światło dla Autyzmu

• Ubrać się na niebiesko lub przypiąć niebieski znaczek puzzla ?Autism Speaks? (http://www.autismspeaks.org/) i  zachęcić do tego kolegów w pracy ? zgłoś swój udział: http://www.lightitupblue.org/participate/wear-blue-to-work-day

• Zapalić niebieskie światło w domu lub przed domem ? zgłoś swój udział: http://www.lightitupblue.org/participate/light-your-house-up-blue

• Szerzyć wiedzę o Autyzmie online: http://www.lightitupblue.org/page/s/liubonline lub rozesłać informację o akcji Zapalamy niebieskie światło dla Autyzmu (Light it Up Blue): http://www.lightitupblue.org/page/share/liubonline

Galeria

fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej siętworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry