Na stu polach też mamy sukcesy

Michał Suchecki UKSStruga

 31 marca 2011    23:01

IMG_3169_1Po wielkich sukcesach na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych 8-osobowa reprezentacja naszych młodych warcabistów wyjechała na kolejne ogólnopolskie zawody - tym razem w warcabach 100-polowych.

Mareccy zawodnicy jechali z obawą i tremą. Stupolówka nie jest specjalnością naszego klubu - znacznie mniej czasu poświęcamy na warcaby 100-polowe, a konkurencja klubów i zawodników jest coraz większa.

Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 100-polowych odbył się w dniach 23-27.03.2011 w Nowej Rudzie (gdzie przed miesiącem rozgrywano Mistrzostwa w warcabach klasycznych). Na stu polach nie było łatwo wygrywać z faworytami z innych klubów. Ale nie mamy się czego wstydzić. Zawodnicy nawiązywali walkę z czołówką. Zdobycie szóstego miejsca w kategorii młodzików (Bogdan Bańkowski) czy orliczek (Ida Zając) to naprawdę sukces. Prawie wszyscy nasi zawodnicy znaleźli się w pierwszej dziesiątce w swojej kategorii wiekowej. Największą radość sprawiła nam Marta Bańkowska, która w kategorii młodziczek uzyskała tytuł Wicemistrzyni Polski, zajmując II miejsce. Brawo Marta! To kolejny wspaniały puchar w twojej kolekcji, to kolejne punkty w klasyfikacji klubowej dla UKS Struga i przepustka na kolejne międzynarodowe mistrzostwa (ME) - tym razem w Tallinie. Tak trzymaj! Dziękujemy.

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry