Kolejna Rada (30.03.2011) ... kolejne decyzje...

Marcin Piotrowski RadaMiastaMarki

 2 kwietnia 2011    11:54

Po długim okresie przerwy przeplatanej licznymi komisjami odbyła szósta sesja  Rady (30.03.2011), którą jednoznacznie należy zaliczyć do bardzo pracowitych (rozpatrzono 23 punkty merytoryczne).

Jednakże, przed przejściem do prac nad uchwałami odbyła się skromna uroczystość na cześć pana Dariusza Machnowskiego, który podczas pożaru domu jednorodzinnego przy ul. Wiśniowej uratował dwie dziewczynki. Podczas uroczystości Naszemu Bohaterowi wręczyliśmy skromne prezenty związane z wędkarstwem (hobby pana Darka) oraz bony - Panie Darku, jesteśmy z Pana dumni bowiem ODWAGA i POŚWIĘCENIE TO OBOWIĄZEK WOBEC ŻYCIA .... Również na sesję przybyli mieszkańcy spalonego domu, którzy również złożyli podziękowania panu Darkowi.

Po tej jakże uroczystej chwili, przystąpiliśmy do pracy i tak, w skrócie poruszono następujące kluczowe kwestie dla mieszkańców naszego miasta - planu inwestycyjnego spółki Wodociąg Marecki, podniesienie taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków w okresie od 1 czerwca 2011 do 31 maja 2012, dotacji osobom fizycznym na usuwanie wyrobów zawierających azbest, lokalizacji nowej siedziby Zespołu Szkół Nr 1 w Markach, wyrażenia zgody na przystąpienie do IV edycji programu "Moje Boisko - Orlik 2012".

więcej informacji ... zapraszam - http://www.marcinpiotrowski.info.pl/blog/?p=186

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry