Pecunia non olet .... już nie długo śmieci własnością gminy

Marcin Piotrowski RadaMiastaMarki

 5 kwietnia 2011    09:37

Reforma systemu gospodarki odpadami komunalnymi oznacza koniec dzikich wysypisk w lasach i przy drogach, za to początek powszechnej segregacji odpadów - powiedział minister środowiska Andrzej Kraszewski - prezentując jeden z nowyszych pomysłów rządu w kwestii gospodarki odpadami komunalnymi.

Co to oznacza zbliżająca sie reforma dla mieszkańca np. Marek ?

 Dla naszego miasta to przede wszystkim koniec dzikich wysypisk w lasach i przy drogach, palenia śmieci po zmroku za to początek powszechnej segregacji odpadów...

Śmieci komunalne to obecnie jeden z największych problemów ekologicznych Polski, również jak wynika z ostatnich newsów mareckich to problem naszego miasta.

 Mieszkańcy nadal będą płacić za odbiór śmieci. Będą za to pozbawieniu możliwości samodzielnego zawierania umów. Wprowadzenie jednej podstawowej stawki w wywóz spowoduje, że nikomu nie będzie ?opłacało się? wyrzucanie śmieci do lasu czy też ich palnie po kryjomu. Każdy z naszych mieszkańców będzie miał pewność, iż przy stałej stawce za wywóz firma odbierze od niego wszystkie śmieci. Więcej informacji ... http://www.marcinpiotrowski.info.pl/blog/?p=246

Pozdrowienia

Marcin Piotrowski

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry