21 maja 2011 - Postaw na Rodzinę - Ewa Farna w Markach

Krzysztof Bychowski SP2 UMMarki

 12 maja 2011    08:50

postaw-na-rodzineRada Rodziców przy Sp nr 2 oraz Miasto Marki zaprasza 21 maja (sobota) 2011r. do Parku miejskiego na imprezę plenerową:
POSTAW NA RODZINĘ.
W programie: występy, pokazy, konkursy, spektakle...
oraz koncert Ewy Farny.


Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 2 w Markach wraz z Urzędem Miasta z okazji zbliżających się świąt: Dnia Matki oraz Dnia Dziecka organizuje dzięki wsparciu wielu sponsorów i darczyńców imprezę plenerową pod hasłem
Postaw na Rodzinę.

W dniu 21 maja 2011 w godzinach 12 - 20.30 na terenie parku miejskiego w Markach u zbiegu Al. Piłsudskiego z ul. Braci Briggsów przewidzieliśmy wiele rodzinnych konkursów z nagrodami, pokazów oraz innych atrakcji, które uwieńczy koncert Ewy Farny.

Na terenie parku znajdziecie dmuchane zamki, trampoliny, euro bungee, suchy basen, będziecie mogli przejechać się na koniku lub na byczku rodeo. Klauni - animatorzy pomalują buźki małym milusińskim, będziecie mogli wygrać nagrody w wielu konkursach.

Na scenie wystąpi iluzjonista, rewia dziecięca Sylaba, teatr ze spektaklem dla dzieci, odbędzie się pokaz baniek mydlanych.
Mali i więksi artyści z mareckich szkół, domu kultury oraz klubów sportowych zaprezentują swoje umiejętności.
Znajdziecie u nas także coś dla ciała- na terenie imprezy będzie punkt gastronomiczny, kawiarenka z pysznym, domowym ciastem, wata cukrowa, lody, popcorn.

Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci z Marek i okolic wraz z opiekunami do wzięcia udziału w naszym festynie.

W późniejszym terminie przedstawimy dokładny plan naszego festynu.

Z poważaniem
Rada Rodziców
przy SP2 w Markach

postaw-na-rodzine

Galeria

fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry