Marcovia 2000 nie zwalnia tempa

Marek Zieliński Marcovia

 9 września 2008    16:38

MTS MARCOVIA 2000 nie zwalnia tempa. W 5 kolejce kolejna wygrana na wyjeździe z zawsze groźną u siebie Falenicą w stosunku 5:2 (bramki Mateusz Kostka 2 Łukasz Zalewski 2 Damian Pacuszka 1) i mamy nadal 2 miejsce w tabeli, której czołówka wygląda tak:
  1.  Bug Wyszków                           15          13-2
  2.  Marcovia 2000 Marki           13          15-4
  3.  Wilga Garwolin                      10          18-5
  4.  GKP Targówek                        10          13-6
  5.  Białołęka Warszawa              9             9-7

Jak już pisałem wcześniej komplet wyników i pełna tabela znajdują się na stronie www.90minut.pl

Pragnę poinformować, że jesteśmy w trakcie tworzenia naszej oficjalnej strony i wkrótce pod adresem www.marcovia.pl będziecie mogli państwo zobaczyć i przeczytać wszystko, co dotyczy naszego klubu. Tymczasem zachęcamy do kibicowania naszym drużynom których mamy aż 8. Właśnie już jutro o 16.30 nadarza się okazja odreagowania codziennych stresów poprzez kulturalny doping. Nasza I drużyna gra mecz z Wilgą Garwolin. W języku piłkarskim mówi się że jest to mecz o 6 pkt. Zapraszamy jutro i w każdy weekend na stadion, bo sezon w pełni.
Natomiast już dziś zachęcam do udziału w corocznym czwartym już festynie rodzinnym MSG, który w tym roku między innymi z okazji 85 lecia Marcovii odbedzie się 28 września na naszym stadionie. Gorąco polecam.

Marek Zieliński

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry