Koncert zespołu "FLYMAY" w MOK w Markach

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 20 maja 2011    08:00

2011-05-27 koncert flymayMarecki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w piątek 27 maja 2011 roku o godz. 18.30 na KONCERT ZESPOŁU "FLYMAY" w składzie: AGNIESZKA MUSZAKOWSKA - śpiew, ROBERT MUSZAKOWSKI - kompozycje, teksy, aranżacje, gitara i śpiew. Wstęp wolny.

Zespół FLYMAY - duet rodzeństwa Agnieszki i Roberta Muszakowskich powstał w 2008 roku.
W tym samym roku nagrali pierwszą własną płytę świąteczną pod tytułem "Kolędowanie 2008".
Agnieszka jako piosenkarka wzrastała i rozwijała swoją muzyczną pasję najchętniej w grupach oazowych, natomiast Roberta całkowicie pochłonął pop-rock i pisanie tekstów.
Ich repertuar jest bardzo interesujący: prezentują własne utwory z pop-rockowymi kompozycjami i z refleksyjnymi tekstami Roberta, covery wybitnych wykonawców polskich i zagranicznych ale też pieśni religijne w pop-rockowej aranżacji. Mocny, wrażliwy, ciepły głos Agnieszki oraz pełna dynamiki i nieukrywanych emocji gitara Roberta, wspierana również jego wokalem, nadają temu ambitnemu zespołowi unikalny styl - bardzo spójny, a zarazem bogaty w kontrasty.

2011-05-27 koncert flymay

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry