UKS "SANCHIN"-pokaz w trakcie festynu "POSTAW NA RODZINĘ"

Piotr Wysocki UKSSanchin

 23 maja 2011    08:27

W dniu 21.05.2011 r. w Parku Miejskim w Markach odbyła się impreza plenerowa pod nazwą ?Postaw na Rodzinę?, której organizatorami była Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz Urząd Miasta Marki.

Wśród licznych atrakcji zawodnicy Uczniowskiego klubu Sportowego ?SANCHIN? wykonali pokaz swoich umiejętności samoobrony. Zaprezentowano kombinacje bloków i kontrataków, a także bardzo ważne w systemie Goju Ryu Karate Do - formy. Grupa zaawansowana wykonała walkę podstawową czyli Kihon Ippon Kumite, a także zestawy ćwiczeń Hojo Undo z wykorzystaniem charakterystycznych dla Goju Ryu Karate Do przyrządów treningowych takich jak: Chi Ishi, Ishi Sashi
czy Tan. Nie zabrakło również elementów Kote Kitae czyli hartowania powierzchni blokujących rąk. Dopełnieniem pokazu była demonstracja technik w samoobronie.

Po zakończonym występie uczestnicy zostali obdarowani przez organizatorów słodkimi nagrodami. Dziękuję Rodzicom naszych zawodników, którzy w to słoneczne popołudnie przyprowadzili swoje pociechy na występ ? było SUPER!

[gallery]

Sekretarz UKS ?SANCHIN?
Piotr Wysocki

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry