Zaproszenie do udziału w konkursie "Pocztówka z Wielkiej Brytanii 2008"

Krzysztof Bychowski

 10 września 2008    21:36

ec_logo_szk_color-small.pngJak co roku Szkoła Językowa English Club (www.englishclub.pl) organizuje konkurs plastyczny Pocztówka z Wielkiej Brytanii w szkołach podstawowych w Markach oraz dodatkowo w Szkole Podstawowej w Warszawie na ul. Berensona na Bałołęce.

Należy wykonać pracę plastyczną pt. Pocztówka z Wielkiej Brytanii dowolną techniką i w dowolnym formacie.
Głównymi nagrodami są semestralne kursy języka angielskiego w Szkole Językowej English Club. Szkoła funduje także rzeczowe nagrody dodatkowe dla liderów w poszczególnych klasach.

Konkurs w szkołach w Markach objęty jest patronatem Burmistrza Marek, p. Janusza Werczyńskiego. W obecnej edycji, tak jak w poprzednich, Urząd Miasta Marki funduje nagrody specjalne.

Termin oddania prac: do 19 września 2008.
Uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się 25 września o godz. 18:00.

Wygrywa ten, kto zbierze na swoją pracę najwięcej głosów wśród społeczności szkolnej.
Po szczegóły organizacyjne prosimy się konktaktować z opiekunami klas 0-3 w każdej ze uczestniczących w Konkursie szkół podstawowych.

W tym roku głosuje się za pomocą specjalnych kuponów, dołączonych do naklejek konkursowych otrzymywanych przez każde dziecko.

Po dodatkowe informacje zapraszamy na strony szkoły: www.englishclub.pl.

Galeria

fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry