XI POWIATOWY ZLOT KLUBÓW SENIORA - zapraszamy!

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 3 czerwca 2011    10:51

2011-06-09_zlot-klubow-seniora--pow-wolominGłówny organizator imprezy, Marecki Ośrodek Kultury zaprasza serdecznie w czwartek, 9 czerwca 2011 o godz. 11.00 na XI POWIATOWY ZLOT KLUBÓW SENIORA zorganizowany pod patronatem Starosty Wołomińskiego przez Porozumienie Domów i Ośrodków Kultury Powiatu Wołomińskiego. Zlot odbędzie się w KLUBIE JEŹDZIECKIM "GALOP" w Zielonce, ul. Poniatowskiego 46A, a wezmą w nim udział członkowie i sympatycy klubów seniora z następujących domów i ośrodków kultury powiatu wołomińskiego:
- Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce;
- Gminny Ośrodek Kultury w Jadowie;
- Centrum Kultury w Klembowie;
- Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce;
- Marecki Ośrodek Kultury;
- Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu;
- Centrum Kultury w Tłuszczu;
- Dom Kultury w Wołominie;
- Miejski Ośrodek Kultury w Ząbkach;
- Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce.

W programie imprezy: w godz. 11.00-16.00 program estradowy połączony z występami zespołów klubowych, konkursy z nagrodami oraz piknik i zabawa taneczna przy doskonałej muzyce
- podczas Zlotu wystąpi zespół "KLARYS" w składzie:
RYSZARD DOMAŃSKI - instrumenty klawiszowe, wokal;
WALDEMAR SMIRNOW - gitara, wokal;
OLGA GRZYMSKA - wokal;
KLARA ZAWADA - wokal.

Informacje o zespole:

Ryszard Domański - (lider zespołu) - multiinstrumentalista i wokalista,
od 6 roku życia gra na akordeonie. Ukończył Szkołę Muzyczną im. Fryderyka Chopina w klasie akordeonu, grał w orkiestrze akordeonistów. Współtwórca kilku projektów muzycznych jako autor aranżacji i wokalista.Waldemar Smirnow- wokalista i gitarzysta. Absolwent szkoły muzycznej WTM w klasie gitary klasycznej. Przez wiele lat grał w warszawskiej restauracji Baszta, goszczącej znamienitych gości z całego świata. Związany z muzyką szanty.

Olga Grzymska - wokalistka. Przez ponad 10 lat śpiewała w chórze Wiwat, który brał udział w licznych festiwalach i konkursach w Polsce i za granicą, zdobywając w nich pierwsze miejsca. Uczyła się w Szkole Muzycznej na Wydziale Wokalnym w sekcji Piosenki Estradowej, gdzie była prowadzona przez znakomitych nauczycieli, muzyków i artystów. Brała udział w nagraniach piosenek do bajek dla dzieci. Użyczała swojego głosu w projektach grup hip-hopowych.

Klara Zawada- wokalistka. Obecnie pracuje nad wydaniem własnej płyty.

Program estradowy poprowadzi Izabela Wilczak przy współpracy dyrektora Mareckiego Ośrodka Kultury Krystyny Klimeckiej - organizatorki zlotu.
W imprezie weźmie udział ponad 500 seniorów, zrealizowanie tego projektu zawdzięczamy zaangażowaniu i wsparciu finansowemu udzielonemu przez Starostwo Wołomińskie oraz współpracy z wszystkimi placówkami kultury wymienionymi na wstępie.

2011-06-09_zlot-klubow-seniora--pow-wolomin

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry