Rada Rodziców przy SP nr 2 gorąco dziękuje...

Krzysztof Bychowski SP2 UMMarki

 13 czerwca 2011    16:37

baner_firmyW sobotę 21 maja po raz pierwszy odbył się jedyny w Markach festyn z dwóch okazji: Dnia Matki i Dnia Dziecka pt: "POSTAW NA RODZINĘ". Impreza ta nie mogłaby się odbyć bez ogromnego wsparcia szeregu instytucji, firm oraz osób o wielkim sercu.


W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim Dyrektorom Szkół: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Pani Annie Jusińskiej, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Pani Ewie Lubeckiej, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Pani Madgalenie Osińskiej, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Panu Janowi Puścianowi, Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Pani Elżbiecie Piszcz oraz dzieciom z tych szkół, które przygotowały tak ciekawe występy!!!


Dziękujemy Mareckiemu Ośrodkowi Kultury, w szczególności Pani Dyrektor Krystynie Klimeckiej za gotowość wsparcia w każdej chwili.


Dziękujemy zespołowi FLY MAY, którego mogliśmy gościć ? trzymamy z za Was kciuki!


Dziękujemy Piekarniom: Klementynka oraz Szwajcarska za wszelkie słodkości darowane występującym dzieciom i młodzieży oraz wzbogacenie menu kawiarenki Rady Rodziców.


Dziękujemy wszystkim mamom, kóre zrobiły ciasta do kawiarenki oraz wszystkim, którzy pracowali dzielnie przez prawie 8 godzin.


Dziękujemy naszym nauczycielom i pracownikom Szkoły Podstawowej nr 2 ? wolonatriuszom, którzy poświęcili swój prywatny czas i zorganizowali ciekawe konkursy wzbogacając nasz festyn.


Dziękujemy firmie ARMEX, za wszystkie sprzęty i urządzenia, a przede wszystkim za miłą obsługę i pomocną dłoń.


Dziękujemy restauracji FORRESTER za pomoc w wydrukowaniu plakatów i bannerów.


Dziękujemy firmie MGM za wszystkie darowane nagrody dla dzieciaczków, a szczególnie za drukarki, które zasilą pracownie informatyczne szkół.


Dziękujemy firmom: Altar Sp z o.o, Duo Dec, ING Bank Śląski S.A, NETIA S.A., portalowi ?Marki.net.pl?, portalowi ?Miasto Dzieci,? Sevenet S.A., UNIMA 2000 Systemy Teleinformayczne S.A. za publikacje oraz wszystkie darowane rzeczy, które były wspaniałymi nagrodami w konkursch i cieszyły nasze dzieciaczki.


Dziękujemy Stowarzyszeniu Towarzystwo Przyjaciół Marek, a szczególnie Tomkowi Paciorek, Krzyskowi Bychowskiemu, Marcinowi Brzezińskiemu za niedocenioną pomoc przy przygotowaniach imprezy i sprzątaniu po jej zakończeniu oraz Danucie Święczkowskiej za ogromną pomoc i za opiekę nad wszystkimi artystami.


Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej Zielonka i Państwowej Straży Pożarnej Wołomin za chęć pomocy nie tylko przy zabezpieczeniu imprezy, ale w każdej potrzebie organizatorów!!


Dziękujemy firmie MEDITRANS za zabezpieczenie medyczne imprezy. Ogrome dzięki szczególnie, że to nie pierwszy raz Marki mogły na Was liczyć.


Szczególne podziękowania dla Policji!! Miła ekipa, na którą można było liczyć. Z Wami było bezpiecznie!!!


Dziękujemy fotografom - Panu Piotrowi Mikuła oraz Krzysztofowi Bychowskiemu za uwiecznienie naszego festynu oraz możliwość opublikowania zdjęć na portalach internetowych.


Dziękujemy za bezpłatną gościnę dla Ewy Farnej z zespołem w Motelu Gościnny Gaj.


Ogromne podziękowania dla wszystkich firm - sponsorów: ABC Direct Contact Sp. z o.o., AbPol Company Polska Sp. z o.o., Auto Mark S.A., Auto Żoliborz Sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., BudoMarket S.A., Centrum Kosmetyki Samochodowej z ul. Fabrycznej, Delikatesy ?AGA?, Ever Trans, Fomar S.A., Graf Marina, motel Mistral, hurtownia Oleńka, J.W. Constuction S.A., Kati Kominki, KDH Radzymińska, P.H.U. Iwaniuk, Niepubliczne Przedszkole Smerfy, Rustic Meble, Siegwark Poland Marki Sp. z o.o., Sun Chemical S.A., Toyota Marki, Wodociąg Marecki S.A., Zino Sp. z o.o. za wsparcie finansowe i otwarte serca. Bez Państwa nie miałybyśmy możliwości zorganizowania tak wspaniałego festynu.


Dziękujemy Urzędowi Miasta Marki, a w szczególności Panu Henrykowi Szczurowskiemu i jego Ekipie za pomoc w parku, ale także za pomoc w rozwiązaniu największych trudności. Pani Ewie Motyczyńskiej za gotowość współdziałania, Emili Sandomierz za skuteczne rozwiązania oraz Piotrowi Matusiakowi.


Dziękujemy Burmistrzowi Januszowi Werczyńskiemu, który nie tylko zawsze wysłucha, poprze dobry pomysł, ale dotrzyma obiecanego słowa i pomoże w najtrudniejszych etapach inicjatywy.


Dziękujemy wszystkim niewymiemionym osobom, którym uściskamy dłoń osobiście.
Rada Rodziców
przy Szkole Podstawowej nr 2 im Żołnierzy AK II rejonu: "CELKÓW"


Agnieszka Marcinkiewicz - przewodnicząca Rady Rodziców
Maria Krzyżanowska - zastępca przewodniczącej RR
Ada Gajek - skarbnik RR

baner_firmy

Galeria

fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry