Uroczyste zakończenie roku k.o. 2010/2011 w Klubie Seniora MOK

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 29 czerwca 2011    10:13

2011-06-16 zakończenie seniorzy_0252Koniec roku kulturalno-oświatowego w Mareckim Ośrodku Kultury to czas szczególnie miły i uroczysty. Odbywa się wtedy szereg imprez podsumowujących całoroczną działalność wszystkich klubów zainteresowań oraz sekcji artystycznych i edukacyjnych. Klubem o szczególnie długich tradycjach jest Klub Seniora Mareckiego Ośrodka Kultury, który działa od 1986 roku i cieszy się wciąż nie słabnącą popularnością.
Aktualnie skupia on około 140 rencistów, emerytów oraz sympatyków, dla których organizowane są różnorodne imprezy artystyczne i okolicznościowe, prelekcje, wieczorki towarzyskie i bale, wyjazdy do teatrów, kin, galerii oraz wycieczki krajoznawcze i wypoczynkowe oraz wczasy. Klub Seniora prowadzony jest przez Dyrektor MOK, Krystynę Klimecką przy współpracy z Zespołem MOK oraz Zarządem Klubu Seniora i bierze udział w imprezach powiatowych, organizowanych w ramach Porozumienia Domów i Ośrodków Kultury Powiatu Wołomińskiego.
W czwartek, 16 czerwca 2011 roku odbyło się ostatnie przed wakacjami, szczególnie uroczyste spotkanie członków Klubu. W programie wieczoru znalazł się koncert znanych i lubianych szlagierów polskich piosenkarzy p.t.: "Powrócisz tu" w wykonaniu znakomitego duetu: Dorota Czajkowska - śpiew, Waldemar Wąsik - śpiew i akompaniament, podziękowania dla Zarządu klubu, Dyrektor MOK i Zespołu Mareckiego Ośrodka Kultury oraz niespodzianki dla klubowiczów.

Spotkanie rozpoczęła Dyrektor MOK, Krystyna Klimecka, która przywitała wszystkich gorąco i zaprosiła do wysłuchania koncertu w wykonaniu zaproszonych artystów. Muzycy od pierwszej chwili nawiązali doskonały kontakt z publicznością, która bardzo chętnie śpiewała wraz z nimi swoje ulubione utwory - oczywiście nie obyło się bez bisów!
Podtrzymując tę przemiłą atmosferę po zakończeniu koncertu Dyrektor MOK serdecznie podziękowała za całoroczną współpracę i pomoc w organizacji Zarządowi Klubu Seniora, wręczając im pamiątkowe dyplomy oraz książki. Podobne podziękowania czekały także na pracowników Mareckiego Ośrodka Kultury. Jednocześnie Dyrektor MOK, Krystyna Klimecka, odebrała słowa uznania od Przewodniczącej Zarządu Klubu Seniora, Alicji Ulinowskiej oraz jej kolegów, którzy bardzo docenili jej ogromne zaangażowanie i pracę na rzecz Klubu oraz podziękowali za ciekawy, wartościowy program i miłą atmosferę w ciągu całego roku.
Dodać należy, że wakacje nie dla wszystkich seniorów oznaczają rozstanie z przyjaciółmi i znajomymi z Klubu - duża grupa klubowiczów wyjeżdża razem na wczasy organizowane przez Marecki Ośrodek Kultury w Darłówku i Krynicy Zdrój.


Klub Seniora wznawia swoja działalność już we wrześniu - serdecznie zapraszamy emerytów i rencistów na czwartkowe spotkania w Mareckim Ośrodku Kultury!


[gallery order="DESC"]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry