Jubileusz Marcovii w trakcie Festynu Rodzinnego

Marek Zieliński Marcovia

 19 września 2008    17:51

Na nasz Jubileusz z okazji 85-lecia Marcovii przyjada jej byli zawodnicy: Piotr Rocki, Michał Pulkowski i Piotrek Jaczewski
Właśnie dostałem potwierdzenie. Popularny "Rocky" nasz zawodnik w latach 1992/93 obecnie zawodnik Legii Warszawa, uświetni nasze obchody.  Wraz z kolegami z I drużyny Legii będą do dyspozycji kibiców stołecznej jedenastki których w Markach nie brakuje.
Natomiast "Pulek" który grał u nas w sezonie 1998/99 przyjedzie prosto z Chorzowa, gdzie w Ruchu kontynuuje swoją wspaniałą karierę.
Dołaczy do nas także w niedzielę popularny "Mecza" czyli Piotr Jaczewski grający  zarówno w MKS Marcovii jak i MTS Marcovia 2000 w latach 1998-2001 później zawodnik Zagłebia Lubin. W ten sposób będziemy mieli komplet I ligowców z naszego klubu. Serdecznie zapraszamy kibiców na Stadion Miejski przy ul. Wspólnej 12 - 28 września 2008.

A już jutro mecz na szczycie MTS Marcovia 2000 gra z liderem Bugiem Wyszków. Nie może was zabraknąć.

W imieniu Zarzadu
Marek Zieliński

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry