Plac zabaw w Pustelniku jesienią

Paweł Pniewski POMarki

 2 lipca 2011    12:37

Plac zabaw przy Zespole Szkół Specjalnych w Pustelniku, budowany w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła", zostanie oddany do użytku jesienią. Obecnie trwa opracowywanie projektu inwestycji realizowanej przez powiat wołomiński przy ul. Kasztanowej.

Na sesji Rady Powiatu Wołomińskiego w dniu 27 czerwca br. poprosiłem starostę wołomińskiego o informacje dotyczące budowy placu zabaw przy Zespole Szkół Specjalnych w Markach. 21 czerwca nastąpiło otwarcie ofert na wykonanie projektu placu zabaw. Dokumentacja projektowa ma być gotowa w drugiej połowie lipca, a następnie rozpisany zostanie przetarg na budowę placu, który ma zostać oddany do użytku jesienią tego roku. W budżecie powiatu na ten cel przeznaczono prawie 134 tysiące złotych, z czego 63 tysiące to rządowa dotacja programu "Radosna Szkoła".


Budowa placu zabaw przy ul. Kasztanowej jest jedyną inwestycją realizowaną przez powiat w tym roku w Markach. Została ona zgłoszona jeszcze przez samorząd powiatowy poprzedniej kadencji.Paweł Porębski
radny powiatu wołomińskiego

Galeria

zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry