85-LECIE MARCOVII - zaproszenie

Marek Zieliński Marcovia

 22 września 2008    14:19

marcovia-zaproszenie-1.jpgDziś już jak najbardziej oficjalnie Zarzad MTS Marcovia 2000 zaprasza wszystkich sympatyków na obchody 85-lecia klubów Marcovia.

Dnia 28 września w godz. 13.00 do 19.00 na stadionie miejskim przy ul. Wspólnej 12, odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez MSG i MTS Marcovia 2000, w trakcie którego będziemy obchodzili ten szacowny Jubileusz. Przewidziano mnóstwo atrakcji sportowych i artystycznych. Dla każdego coś innego - można powiedzieć. Jak już informowaliśmy niewątpliwą atrakcją dla kibiców, będą zaproszeni byli zawodnicy Marcovii, a dziś zawodowcy na co dzień grający w Ekstraklasie Piotr Rocki-Legia Warszawa i Michał Pulkowski-Ruch Chorzów. O 16.30 odbędzie się mecz pomiędzy działaczami Marcovii a Urzędem Miasta i Radą wzmocnionymi przez Zakon Michalitów. Gwarantujemy że może lepiej jak na meczach naszej I drużyny nie bedzie ale śmieszniej na pewno. Szczegółowy program festynu i obchodów można przeczytać na plakatach które wiszą na terenie miasta i w siedzibie Towarzystwa.

Serdecznie zapraszamy

Zarząd MTS Marcovia 2000

marcovia-zaproszenie-1.jpg

marcovia-zaproszenie-2.jpg

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry