Głosujmy za placem zabaw w Markach - projekt NIVEA POLSKA

Marcin Piotrowski

 5 lipca 2011    10:18

znaczekNa temat placów zabaw wiele już powiedziano w naszym mieście, teraz jest również możliwość wspólnego działania poprzez obecnie realizowany projekt NIVEA. Wystarczy tylko się zalogować i oddawać głos raz dziennie...drodzy mieszkańcy...wspólnie możemy więcej...zatem do dzieła...Firma NIVEA POLSKA z okazji 100 lecia istnienia uruchomiła program skierowany do lokalnych społeczności (samorządy, spóldzielnie) w postaci ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski. Obecnie w ramach drugiego naboru zgłoszona została lokalizacja przy ulicy Głównej 19 D (Plac Zgody) w Markach.

Zwycięskie lokalizacje (mamy nadzieję, że również marecka) zostanie wyłoniona w głosowaniu internautów trwającym od 6 czerwca do końca października tego roku. Sfinansowane zostaną lokalizacje o największej liczbie głosów oraz te które przekażą pełną dokumentację zgłoszonej dokumentacji.

Nivea_ekran

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aby wesprzeć marecki plac zabaw wystarczy wejść na stronę http://100latnivea.pl/glosowanie zarejestrować się i zagłosować raz na 24 godziny i oczywiście zaprosić wszystkich znajomych i domowników do wspólnego działania.

Drodzy mieszkańcy, zapraszamy do oddawania głosów...

Galeria

fot. 1
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry