7 lipca 2011    16:17

Bądź obywatelem własnego kraju nie jego mieszkańcem. Obywatel uczestniczy w rozwoju państwa, czuje się odpowiedzialny za Kraj, jest pewny, że ma wpływ na Jego rozwój, natomiast mieszkaniec, wegetuje starając się szukać alternatywy unikowo - wygodnickiej. Można zadać sobie pytanie, jestem obywatelem Polski a może zostałem zmuszony do bycia tylko mieszkańcem własnego Kraju.


Każdy Obywatel ma prawo poczuć stwierdzenie, mam już dość sytuacji gdzie Patrie biją się w pierś, lecz tłuką cudzą nie swoją. Mamy już dość tworzenia polskiej polityki wegetacyjnej i partyjnej hierarchii gdzie o losach Polski i swych członków decyduje Przewodniczący Partii lub Komisarz Polityczny.

Dlatego w alternatywie powstała partia pod nazwą PJN  - "Polska Jest Najważniejsza", którą tworzą osoby walczące o dobro Polski i jej obywateli. Nie dyskutują, lecz rozmawiają, słuchają i słyszą co inni mają do powiedzenia.

PJN w województwie mazowieckim posiada wielu koordynatorów powiatowych i kołowych. W powiecie wołomińskim już powstało Koło PJN, którego koordynatorem jest Pani Elżbieta Dybowska Kluk (mrszkluk@yahoo.com).

Jeżeli jesteś mieszkańcem Marek i masz dość obecnej sytuacji w Kraju, jeżeli chcesz coś zrobić dla Polski gdyż POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA możesz zajrzeć na internetową stronę: WWW.stronapjn.pl lub zadać pytanie na adres orlowski-marki@wp.pl do Jana Orłowskiego, który został upoważniony do koordynowania działalności PJN na terenie Marek.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Jan Orłowski

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry