Zawodnik UKS "Struga" 4 w Europie

Michał Suchecki UKSStruga

 25 września 2008    14:43

dsc03813_min.jpgW rozegranych w dniach 6-16.09.2008 na Krymie Mistrzostwach Europy do lat 23 w warcabach 64-polowych Polskę reprezentowało 2 zawodników UKS Struga.

Aktualny Mistrz Polski Michał Janicki oraz brązowy medalista mistrzostw kraju Paweł Suchecki rywalizowali tym razem z najlepszymi zawodnikami Starego Kontynentu. Mistrzostwa rozegrane zostały według rosyjskich zasad gry, nieco odmiennych od tych obowiązujących w Polsce.

W turnieju gry błyskawicznej Michał Janicki zajął 7, a Paweł Suchecki 19 miejsce. W turnieju głównym o krok od medalu był Michał Janicki, który awansował z 1 miejsca do finału. Tam przegrał decydujące o mistrzostwie partie i ostatecznie zajął 4 miejsce. Paweł Suchecki zakończył rozgrywki na 14 pozycji.

dsc03813_min.jpg
dsc03991_min.jpg

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry