Wczasy w Darłówku z MOK - relacja

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 21 lipca 2011    15:12

e_2011-06-27_wczasy_darlowko5Wyjazd na wczasy do Darłówka, które rozpoczęły się już 27 czerwca 2011 był jednocześnie inauguracją akcji letniej Mareckiego Ośrodka Kultury obejmującej szereg zorganizowanych wyjazdów dla dorosłych, dzieci i młodzieży. W tym roku w naszej ofercie znalazły się dwa turnusy nad morzem - w Darłówku, jeden turnus w Krynicy Górskiej oraz zagraniczny obóz młodzieżowy w Neos Panteleimonas w Grecji.

W trakcie trzynastodniowych wczasów w Darłówku grupa z Marek była zakwaterowana w 2 i 3 osobowych pokojach z łazienkami w wygodnym, dogodnie położonym Ośrodku Wypoczynkowym "Posejdon". Wczasowicze mieli zapewnione trzy posiłki (smaczna, domowa kuchnia) oraz 2 wieczorki taneczny i ognisko.

Program wyjazdu był bardzo bogaty - oprócz pobytów na urokliwej, piaszczystej plaży wczasowicze wzięli udział w rejsie statkiem wycieczkowym, zwiedzaniu z przewodnikiem Darłowa wraz z jego największymi atrakcjami i zabytkami oraz wycieczce do Ustki. Dodatkową atrakcją był przejazd ciuchcią po Darłówku i Darłowie oraz wyjazd na znajdujący się w Darłówku Wschodnim jedyny w Polsce basen z wodą morską. Podczas całego pobytu do dyspozycji wczasowiczów był autokar.
Samo Darłówko jest idealnym miejscem na letni wypoczynek - całe miasteczko z pięknie odnowionym, urokliwym centrum aż tętni życiem: wszędzie pełno jest kawiarenek, i tawern, gdzie można posmakować wyśmienitą świeżą rybę, sklepów i straganów z pamiątkami oraz wspaniałą biżuterią z bursztynu. Na deptaku co krok można spotkać wędrownych muzyków i teatry uliczne, nietrudno o pamiątkowe zdjęcie z ciekawymi postaciami rodem z morskich opowieści.
Trzeba podkreślić, że grupa marecka była pod stałą opieką rezydenta, co jest ważne zwłaszcza w przypadku wyjazdów wielopokoleniowych, co nie tylko zapewnia poczucie bezpieczeństwa ale też jest doskonałą okazją do nawiązywania nowych, interesujących znajomości i podtrzymywania tych już istniejących - często zapoczątkowanych właśnie podczas wyjazdów proponowanych przez MOK w Markach. Serdeczna atmosfera, miłe towarzystwo i wspólna zabawa to wizytówka wszystkich wyjazdów z Mareckim Ośrodkiem Kultury, który dba o to, aby każdy - młodszy i starszy znalazł w jego ofercie coś dla siebie.
Zapraszamy do korzystania z naszej oferty turystycznej - pierwsze powakacyjne wycieczki już na jesieni!

[gallery order="DESC"]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry