Mila Marecka - PODZIĘKOWANIA oraz materiały foto i wideo

Mikołaj Szczepanowski

 9 września 2011    21:39

logommmW imieniu organizatorów Biegu Ulicznego - Mała Mila Marecka, Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, Burmistrza Miasta Marki oraz Marka Szczepanowskiego, chciałbym podziękować wszystkim osobom i instytucją zaangażowanym w zawody.

Na samym początku podziękować muszę głównym aktorom niedzielnego biegu - zawodnikom i kibicom. Ta impreza jest dla Was i cieszę się, że jesteście z nami!

Ilość firm, które w tym roku "pobiegły" z nami jest niesamowita. Już przy okazji pierwszej edycji wokół biegu udało się zgromadzić dużą liczbę firm - teraz jednak było to prawie 30 przedsiębiorców i firm z Marek.
Myślę, że najlepiej będzie jeśli po prostu przedstawię planszę ze wszystkimi partnerami biegu.

partnerzy

Bardzo dziękujemy za wsparcie!

Oprócz firm i osób wymienionych na plakatach, bieg mógł się odbyć dzięki zaangażowaniu pracowników UM - p.Ewie Motyczyńskiej, p. Piotrowi Matusiakowi, p. Emilii Sandomierz, p. Justynie Balcerzak oraz p. Agnieszka Torsz . Pomocną dłoń w walce z wodą na mecie wyciągnał do nas p. Henryk Szczurowski wraz z pracownikami ZUK-u oraz p. Paweł Specjalski z pracownikami Wodociągu Mareckiego.

Chciałbym też podziękować współorganizatorom zawodów p. Januszowi Werczyńskiemu, Burmistrzowi Miasta Marki oraz p. Adamowi Kopczyńskiemu z Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej. To nie pierwszy raz gdy pomagają w realizacji imprez - wymienię tylko większe z nich czyli Przystań Marki i TPM CUP. Możliwość współpracy z nimi jest dla nas powodem do dumy i radości.

Chciałbym też podziękować przedstawicielom Rady Miasta, obecnym na biegu Pani Eli Brzozowskiej i p.Tomkowi Paciorkowi!

Już po raz kolejny w organizacji biegu, a wcześniej po prostu sąsiedzkiego ogniska pomagali, a tak naprawdę po prostu współuczestniczyli sąsiedzi z ul. Małej - rodzina Gałeckich, Nowaków, Zalewskich, Rucińskich, Kołodziejczyków, Kluczków, Wojciechowskich i Walasków. To już 5 rok jak spotykamy się przy ognisku dzięki wspólnej pracy. Bardzo dziękuje, nie tylko za fizyczną pomoc, ale też poczucie, że jesteśmy razem.

Mikołaj Szczepanowski

==

Filmiki nagrane przez Pana Tomka Paciorka:

Pierwszy na mecie Małej Mili!
Filmik z mety 1
Filmik z mety 2
Filmik z mety 3

Galeria autorstwa p.Agnieszki Torsz

wkrótce powinienem mieć jeszcze więcej materiałów (film oraz kolejną galerie)


Na stronie wydarzenia na portalu Facebook podlinkowana jest galeria drużyny www.Lawetaxi.pl, relacja i zdjęcia autorstwa Dariusza Króla oraz Sebastiana Kuśmierza

Galeria

fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry