MOK w Markach poleca nowe propozycje programowe

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 14 września 2011    10:22

logo_mok-w-markachWychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego nieustająco stara się zapewnić jak najciekawszą ofertę imprez, kursów i zajęć stałych. W roku kulturalno-oświatowym 2011/2012 rozszerzyliśmy naszą działalność o zajęcia adresowane do odbiorcy w każdym wieku: Kurs rysowania portretu i Kurs fotografii cyfrowej dla młodzieży i dorosłych, Warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 6-10 lat oraz "Kolor i ruch" - zajęcia plastyczne z elementami gry i zabawy dla 4-6 latków. Młodzież i dorosłych zapraszamy także na działające już w latach ubiegłych w naszym ośrodku Warsztaty malarstwa i rysunku oraz Kurs komputerowy "Mój laptop". To oczywiście tylko niewielka część oferty Mareckiego Ośrodka Kultury - zapraszamy do zapoznania się z jej pełną propozycją którą znajdą Państwo pod tym linkiem.A oto krótka charakterystyka zajęć zaproponowanych powyżej:

KURS RYSOWANIA PORTRETU
- niepowtarzalne zajęcia plastyczne, na których nauczysz się rysować i malować portrety
z natury, dzięki obserwacji modela.

WARSZTATY MALARSTWA I RYSUNKU
- zapewniające poznanie podstaw rysunku artystycznego, zasad kompozycji, teorii barw. Uczestnicy zajęć mają okazję zapoznać się i skorzystać z bogatej oferty technik plastycznych: rysunek - węgiel, ołówek, kredka, tusz oraz malarstwo sztalugowe - olej, akryl, tempera, akwarela, gwasz, pastela sucha i tłusta.

KURS FOTOGRAFII CYFROWEJ
- cykl zajęć, który obejmuje między innymi takie zagadnienia jak budowa i zasady działania aparatu, kadrowanie, ustawianie parametrów zdjęcia oraz ich podstawowa obróbka w komputerze.

KURS KOMPUTEROWY "MÓJ LAPTOP"
- cykl zajęć poruszający takie zagadnienia jak ogólna obsługa komputera, podstawy edycji tekstu, obsługa przeglądarki internetowej i multimediów oraz korzystanie z różnych napędów i nośników danych.

WARSZTATY TEATRALNE dla dzieci 6-10 lat
- zajęcia są autorskim projektem edukacyjno-artystycznym, realizowanym przez artystów z Teatru Lalek "Igraszka". Dzieci zapoznają się z zagadnieniami teatru, sztuki aktorskiej i lalkarstwa oraz wspólnie przygotowują przedstawienia teatralne.

"KOLOR I RUCH" - zajęcia plastyczne z elementami gry i zabawy dla dzieci 4-6 lat
- to zajęcia plastyczne połączone ze śpiewem, ruchem i zabawą, podczas których dzieci będą miały możliwość wszechstronnego rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem swoich zdolności plastycznych i sprawności manualnej.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry