"Maluchowa" lekcja biblioteczna...

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 19 września 2011    15:53

PrzeszkolakiPierwszą lekcję biblioteczną odbyły w Bibliotece Publicznej Miasta Marki "maluchy" z Przedszkola nr 1 . 15 września "silna" grupa 48 krasnali rozpoczęła nowy rok szkolny. Większość przedszkolaków gościła u nas po raz pierwszy - uważnie obejrzały więc lokal biblioteki, zapoznały się z zasadami korzystania z księgozbioru Oddziału dla dzieci, wysłuchały wesołych rymowanek ze zbioru Agnieszki Frączek pt. "Słoń na hulajnodze" i wykonały do nich ilustracje- można je podziwiać w galerii dziecięcej w naszej bibliotece.
Cieszymy się ze - stałej już- współpracy z nauczycielami z Przedszkola nr 1 w Markach, którzy kolejne roczniki przedszkolaków zachęcają do czytania i uczą, jakie znaczenie dla kochających książki ma BIBLIOTEKA.
Następna wizyta już w październiku!

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry