XI Powiatowy Zlot Klubów Seniora - relacja

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 26 września 2011    16:50

2011-09-21 zlot seniorow_0016W środę, 21 września 2011 o godz. 11.00 W Klubie Jeździeckim "GALOP" w Zielonce odbył się XI POWIATOWY ZLOT KLUBÓW SENIORA zorganizowany przez Krystynę Klimecką, Dyrektor Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego reprezentującą Porozumienie Domów i Ośrodków Kultury Powiatu Wołomińskiego oraz Andrzeja Zbyszyńskiego występującego z ramienia Starostwa Wołomińskiego. W zlocie, który odbył się już po raz jedenasty, wzięli udział liczni goście - miedzy innymi Starosta Powiatu Wołomińskiego, Piotr Uściński, Minister w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego, obecnie kandydujący na posła RP Jacek Sasin, Burmistrzowie miast powiatowych: Wołomina, Tłuszcza, Zielonki, Kobyłki, Wójt Jadowa oraz Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Marki, Agnieszka Lużyńska.  Porozumienie Domów i Ośrodków Kultury Powiatu Wołomińskiego było reprezentowane przez Dyrektor MOK w Markach a zarazem przewodniczącą Porozumienia, Krystynę Klimecką, Dyrektor MOK w Kobyłce Małgorzatę Głębicką, Dyrektora MOK w Ząbkach Sławomira Skotnickiego, Dyrektora Razymińskiego OKiS Mirosława Jusińskiego oraz Dyrektora CK w Tłuszczu Henryka Wysockiego.
Na spotkanie przybyła bardzo liczna grupa członków i sympatyków klubów seniora - łącznie około 500 osób z następujących domów i ośrodków kultury powiatu wołomińskiego:
- Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce;
- Gminny Ośrodek Kultury w Jadowie;
- Centrum Kultury w Klembowie;
- Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce;
- Marecki Ośrodek Kultury;
- Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu;
- Centrum Kultury w Tłuszczu;
- Dom Kultury w Wołominie;
- Miejski Ośrodek Kultury w Ząbkach;
- Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
- Koło Gospodyń Wiejskich w Strachówce.

Starosta Wołomiński oraz organizatorzy dokonali uroczystego otwarcia Zlotu. Życząc zebranym wspaniałej zabawy wyrażono również radość z tego, rozwijającego się pięknie projektu - tradycja corocznych spotkań seniorów wpisała się trwale w kalendarz powiatowych uroczystości. Zloty nieodmiennie od lat wzbudzają duże zainteresowanie i przyciągając liczną rzeszę uczestników, sprzyjając międzyklubowej integracji i stając się prawdziwym świętem dla członków Klubów Seniora z terenu całego powiatu.
Rozpoczynający się po części oficjalnej program estradowy, sfinansowany w całości ze środków Starostwa powiatowego, poprowadziła Izabela Wilczak, zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy: nie zabrakło konkursów z nagrodami i doskonałej muzyki do tańca - podczas Zlotu wystąpił zespół "KLARYS" w składzie: RYSZARD DOMAŃSKI - instrumenty klawiszowe, wokal, WALDEMAR SMIRNOW - gitara, wokal, OLGA GRZYMSKA - wokal, KLARA ZAWADA - wokal. W trakcie imprezy wystąpiły także zespoły wokalne reprezentujące kluby seniora z powiatu wołomińskiego z takich miast jak Ząbki, Kobyłka, Klembów, Tłuszcz i Strachówka prezentując przygotowane na tę okazję programy artystyczne.
Warto podkreślić wielkie zaangażowanie właścicieli Klubu Jeździeckiego "Galop" w przygotowanie swojego obiektu na Powiatowy Zlot Seniorów, których przyjęto z największą serdecznością i starannością serwując przygotowane na to wydarzenie smaczne dania z grilla, sałatki i inne przekąski. To, wspaniała, ciepła atmosfera oraz doskonała słoneczna pogoda sprawiły, że na pewno wszyscy uczestnicy zaliczą  tegoroczny Zlot do imprez wyjątkowo udanych i z chęcią przybędą na następne spotkanie - za rok.
Do zobaczenia!

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33
fot. 34
fot. 35
fot. 36

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry