Marki Nordic Walking Cup

Paweł Pniewski UMMarki

 27 września 2011    18:44

Rada i Burmistrz Miasta Marki oraz Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zapraszają na Marki Nordic Walking Cup - Marecki Marsz Po Zdrowie, który odbędzie się 1 października. Zapisy i wydawanie numerów od godziny 9:00 na terenie Szkoły Podstawowej Nr3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920. Oficjalne rozpoczęcie imprezy o godzinie 12:00.

Po zawodach odbędzie się piknik promujący zdrowy tryb życia, m.in.: zajęcia fitness dla dzieci, stanowisko PCK, bank dawców szpiku kostnego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: rowerki stacjonarne, orbitreki, karnety na siłownię, kursy językowe i wiele innych. Podczas pikniku Wodociąg Marecki zaprasza do swojego stanowiska, gdzie będzie odpowiadał na pytania mieszkańców związane z budowa kanalizacji sanitarnej. Pamiętamy również o bezdomnych zwierzętach - zapraszamy do wzięcia udziału w loterii, z której środki przekazane zostaną na przytulisko Znajdki, znajdujące się w naszym powiecie.

Regulamin zawodów, trasa, zapisy oraz wszelkie informacje dotyczące imprezy znajdują się na www.marszpozdrowie.waw.pl 

Patronaty honorowe:
Marszałek Województwa Mazowieckiego,
Jadwiga Zakrzewska - Wiceprzewodnicząca Zgromadzenia Parlamentarnego NATO,
Polski Komitet Olimpijski

Patronat sportowy:
Luiza Złotkowska - brązowa medalistka zimowych igrzysk olimpijskich 2010 w Vancouver

Galeria

zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry