Nowe linie do Radzymina - Echo Podwarszawskie nr 15

Krzysztof Bychowski

 1 października 2008    10:18

Stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego planuje dwie nowe linie, które połączą Warszawę z Radzyminem. Jedna z nich będzie przebiegać przez Marki, druga przez Nieporęt. Nie ma jednak na razie żadnych terminów uruchomienia tras.

- Start zależy od tego, kiedy władze Radzymina przygotują przystanki dla autobusów - powiedział rzecznik ZTM Igor Krajnow. - W ciągu trzech tygodni od ich postawienia zostaną uruchomione regularne kursy linii 738 i 740.
Prawdopodobnie nowo powstałe linie będą kursować na trasie Dworzec Wschodni - Załubice oraz Targówek - Nadma. Bliższe informacje zostaną podane po ustaleniu przez samorząd Radzymina i ZTM szczegółów przebiegu trasy i umiejscowienia przystanków. O doprowadzanie autobusów ZTM do Radzymina i okolic prosili od dłuższego czasu mieszkańcy tej gminy. Początkowe propozycje przedłużenia istniejących tras linii (z Marek i Nadarzyna) nie zyskały akceptacji gmin, w których kończą się kursy. Pod koniec 2007 roku zdecydowano się na utworzenie nowych linii.

(wt)


Echo Podwarszawskie zaprasza do lektury nowego wydania pod adresem:
www.gazetaecho.pl

W numerze:
- Wspólny bilet do Wołomina w 2009?
- Nie chcą masztu
- Szpital strategiczny - znaczy bezpieczny
- Kronika policyjna
- Powstańców do przebudowy
- Presslunch z burmistrzem
- Będzie CZAT!
- Nowe linie do Radzymina

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej siętworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry