Bazyliszek w Bibliotece...

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 7 października 2008    13:03

7 października w Bibliotece Publicznej Miasta Marki gościło 53 dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 1 na przedstawieniu pt. "Bazyliszek", wystawionym przez grupę artystów ze studia Art-Re w Krakowie. Przedszkolaki poznały pełną humoru, opartą na dawnej legendzie warszawskiej opowieść o Bazyliszku. Teatrzyk, który uczy odpowiedzialności za bliskich, przybliżył dzieciom zapomniane zawody - zduna, snycerza, bednarza czy kołodzieja. Przedstawienie bardzo podobało się młodej publiczności o czym mogły świadczyć głośne wybuchy śmiechu i gromkie oklaski. Dzieciaki zauroczone Jadwisią, Wojtusiem, Alchemikiem, Bazyliszkiem, pięknymi strojami, scenografią i muzyką, bardzo chętnie uczestniczyły w proponowanych zabawach. Dziękujemy grupie Art-Re za wspaniałe przedstawienie, a Paniom przedszkolankom i wyjatkowo grzecznym dzieciakom za przybycie.

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 14
fot. 15

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry