MOK zaprasza na koncert z okazji VIII Dnia Papieskiego

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 9 października 2008    11:14

Marecki Ośrodek Kultury zaprasza 12.X.2008 w niedzielę o godz. 16.00 na uroczysty KONCERT MUZYCZNO - POETYCKI "PAMIĘĆ I TOŻSAMOŚĆ" zorganizowany z okazji VIII DNIA PAPIESKIEGO i 30. ROCZNICY ROZPOCZĘCIA PONTYFIKATU JANA PAWŁA II. Wystąpią JOANNA BŁAŻEJ - ŁUKASIK - fortepian i recytacje oraz PAWEŁ ŁUKASIK - altówka. Pani Joanna jest także reżyserem i autorką scenariusza koncertu. Oboje są absolwentami Akademii Muzycznej w Krakowie. Od ponad 10 lat prowadzą żywą działalność artystyczną w Polsce i na terenie Europy (Anglia, Szkocja, Słowacja, Austria) koncertując jako soliści i kameraliści oraz biorąc udział w licznych festiwalach i dniach kameralistyki. Od 1995 r. tworzą duet fortepianowo-altówkowy mający w swym repertuarze muzykę z różnych krajów i epok. W swoim dorobku posiadają nagrania dla PR i TV. Przed marecką publicznością na zaproszenie dyr. ośrodka kultury Krystynę Klimecką wystąpią po raz czwarty. Goście będą mogli także obejrzeć bardzo interesującą jubileuszową wystawę malarstwa i rysunku Mariana Adamczyka, ucznia wielkich polskich kolorystów.
Wstęp wolny.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry