Zawodnik UKS STRUGA Mistrzem Polski

Michał Suchecki UKSStruga

 25 października 2011    00:02

DSC02273Po 5-dniowym wytężaniu umysłu, wpatrywaniu się w warcabnicę i opracowywaniu strategii, pamięciowym rozwiązywaniu kombinacji i rozegraniu 18 długich partii, zakończyły się Finały XXI Mistrzostw Polski w warcabach klasycznych. Informowaliśmy już o składzie finalistów, o tym, że u nas, w Markach, że będzie trudno, że poziom wyrównany... A jaki był finał?

DSC02180

Nasz faworyt Michał Janicki nie zawiódł i zdobył tytuł Mistrza Polski 2011. Trochę szczęścia zabrakło Pawłowi Sucheckiemu, który ostatecznie zajął czwartą lokatę, tuż za podium. Marcin Grzesiak był dziewiąty. Drugie i trzecie miejsce przypadło zawodnikom Roszada Lipno - Filipowi Kuczewskiemu i Mateuszowi Niczyporukowi. Dziewczęta uzyskały 5, 6, 7 miejsca.

DSC02273

Wśród 10 zawodników startujących w finałach był jeden Mistrz Międzynarodowy, jeden Arcymistrz, 6 z tytułami Mistrza (w tym trzy razy M+). Wygrał nasz Arcymistrz Michał Janicki. Wielkie gratulacje.

Na zakończenie Mistrzostw Przybyło wielu gości, wśród nich prezes PZWarc Tadeusz Kosobudzki, honorowy prezes PZWarc Maria Moldenhawer Frey, Burmistrz Miasta Marki Janusz Werczyński.

DSC02286

Po uroczystym ogłoszeniu wyników Burmistrz Janusz Werczyński w towarzystwie władz Polskiego Związku Warcabowego i władz UKS Struga wręczyli zwycięzcom puchary, medale, dyplomy i nagrody. Prezez PZWarc Tadeusz Kosobudzki uroczyście zamknął Mistrzostwa Polski.

DSC02293

wyniki mistrzostw
galeria zdjęć

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry