... wszystkim, którzy mieli odwagę zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość.

Sylwia Matusiak PISMarki

 4 listopada 2011    11:37

skPragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach parlamentarnych 9 października 2011. Uzyskana ilość głosów, 1 437 to wyraz ogromnego zaufania, a jednocześnie zobligowanie do wytrwałej pracy na rzecz naszego regionu. Pozostaję do Państwa dyspozycji jako radna Powiatu Wołomińskiego Zapraszam do współpracy. Jednocześnie pragnę podzielić się z państwem treścią listu, jaki otrzymałam od Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Pana Jarosława Kaczyńskiego.

________________________________________________________________________________________________________________

Szanowna Pani Sylwia Matusiak

Pragnę podziękować wszystkim kandydatom Prawa i Sprawiedliwości za ogromną pracę, jaką wykonaliście Państwo w kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu RP. Doskonale zdaję sobie sprawę ile trudu, wysiłku, poświęceń kosztowała Was praca w kampanii.

Choć nie udało się Wam zdobyć mandatów poselskich i senatorskich, to pragnę Was zapewnić, że Wasza praca, zaangażowanie nie poszło na marne. Głosy na Was oddane nie zostały zmarnowane. Były bardzo ważnym wsparciem dla naszych list wyborczych. To także dzięki głosom na Was oddanym w Sejmie nowej kadencji będzie 157 posłów i 31 senatorów Prawa i Sprawiedliwości. Pamiętam o tym i bardzo Wam dziękuję, że kandydując często z dalszych miejsc walczyliście o jak najlepszy wynik. Mieliście świadomość, że głosy, które zdobędziecie będą głosami pracującymi na wynik Prawa i Sprawiedliwości.

Program Prawa i Sprawiedliwości, kandydatów naszych list do Sejmu, poparło 4 295016 Polaków. To ogromny kapitał, który musimy pomnożyć. Nie możemy zawieść nadziei w nas pokładanych.

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

jeszcze raz dziękuję Wam za Waszą ciężką pracę. Jednocześnie pozwalam sobie prosić Was o, to abyście nie ustawali w Waszej pracy dla Polski. Polska Was potrzebuje. Potrzebuje Was Prawo i Sprawiedliwość. Proszę Was abyście dalej prowadzili codzienną kampanię, abyście nadal przekonywali Polaków, że zasługują na więcej, że zasługują na lepsze rządy.

Słowa podziękowania należą się naszym wyborcom. Tym wszystkim, którzy mieli odwagę zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość. Za Państwa pośrednictwem pragnę Im wszystkim serdecznie podziękować. Podziękowania należą się także wszystkim naszym sympatykom, którzy pracowali w komisjach wyborczych i pilnowali, aby wybory przebiegały uczciwie. Troska o uczciwe wybory jest troską o jakość demokracji, o którą trzeba nieustannie dbać.

W moim wystąpieniu podczas wieczoru wyborczego przywołałem słowa Marszałka Józefa Piłsudskiego, które w tym miejscu pozwalam sobie powtórzyć: "zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska, być zwyciężonym, a nie ulec, to zwycięstwo".

Niech te słowa będą dla nas wszystkich drogowskazem.

Jeszcze raz dziękuję Państwu, Koleżankom i Kolegom. Zapewniam Was, że Wasza ciężka praca nie poszła na marne.

Z wyrazami szacunku Jarosław Kaczyński / - / Prezes Prawa i Sprawiedliwości

_____________________________________________________________________________________________________ pis_wpis_w2

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry